Компанія «СПЕЦІМПЕКС» підготувала матеріал про штучну шкіру, для того, щоб ви краще орієнтувались в матеріалах-замінниках. Штучна шкіра для верха взуття має певні особливості, про які ви можете дізнатись зі статті нижче.

Матеріал з полімерів, властивості яких дозволяють застосовувати його для виготовлення одягу, меблевої оббивки, галантерейних товарів – це штучна шкіра. Продукт повністю не алергенний, відрізняється м’якою фактурою, приємний на дотик, легко клеїться і шиється – немає ніяких витягнутих країв і інших дефектів. Матеріал виробляється рівними отрезами і продається в рулонах.

Щоб отримати відчуття розкоші і стилю не потрібно купувати вироби з дорогої натуральної шкіри. Досить придбати високотехнологічний сучасний матеріал і зробити красивий шкіряний одяг, взуття, аксесуари або меблі для дому.

Синтетична шкіра імітує натуральну, ідентична їй з точки зору зовнішнього вигляду, текстури, але допускається різноманітна поверхнева обробка – малюнок, візерунок, колір. В основі лежать різні неткані волокнисті і ткані підкладки, що впливають на еластичність і міцність.

Сучасний шкірозамінник - це матеріал по доступній ціновій категорії, але з дорогим зовнішнім виглядом. Дуже красиво виглядає з незвичайною фактурою або яким-небудь покриттям. Існує навіть кожзам з металізованої текстурою, яка нагадує фольгу, але в той же час вона дуже приємна і тепла на дотик.

Основні механічні особливості матеріалу, що визначають сферу його застосування:

  • м’яка тканина, виконана на трикотажній основі, більше розтягується, ніж на тканинній;
  • є можливість утворювати округлі складки без кутів, що впливає на готовий виріб;
  • сучасні технології забезпечують опір прориву при ниточном шві, в результаті лицьовий шар при пошитті одягу виглядає акуратно і непомітний.

Для виробництва верху взуття застосовується штучна сучасна полімерна шкіра декількох типів. Виготовляється вона на основі колагенових і поліефірних волокон. З матеріалу роблять утеплене, відкрите взуття, внутрішні і верхні деталі (халяви чобіт). За взуттям треба доглядати спеціальними засобами. Оздоблення поверхні синтетичної шкіри може бути ефектною, імітувати покрови крокодила або змії. Основна перевага – доступна ціна. Така недорога взуття на увазі, механічним властивостям мало відрізняється від виробленої з натуральних матеріалів.

Компанія «СПЕЦІМПЕКС» запрошує зробити замовлення саме на сайті нашої компанії! У нас доступні під замовлення: сітка air-mesh, штучна шкіра, штучне хутро, гранітоль, взуттєвий картон, кирза, діагональ, комбітекс, штучний велюр, кордура, петля взуттєва, спилок, клей прутковий і т.д.