Перегородки з гіпсових пазогребневих плит набагато легші за цегляні або блокові, крім цього вони набагато простіші в установці. 3д перегородки - це свіжий ковток у сфері декорування і зонування приміщень. Вони є відмінним рішенням для великих, офісних приміщень, квартир-студій, заміських будинків. 3D перегородка "Кільця" пара - напевно, найпопулярніша зі всіх видів гіпсових перегородок!

Декоративні різьблені решітки та перегородки – ідеальне рішення зонування простору у квартирі, офісі, салоні краси, інших приміщеннях. Вони створюють ідеальну ілюзію стіни в центрі кімнати і надають більше функціональності і лабільності, ніж інші види перегородок. Тому якщо любите простір і цінуєте функціональність – інтер'єрні перегородки саме ваш варіант.

Але у 3D перегородок є мінус - чутлива конструкція і надмірна крихкість, якщо вони з не дуже якісного матеріалу. Вирішити проблему можна, якщо вибирати для перегородки гіпсові плити.

Особливістю 3D перегородок з гіпсу є те, що вони пропускають світло, створюючи ажурний ефект. Така деталь не обтяжує атмосферу, а робить її легкою і повітряною. Перегородка буде впускати сонячні промені, що утворює гру тіней і затишок у приміщенні. Звичайно, основною функцією перегородки є поділ простору на зони.

Якщо розглядати гіпс як основний матеріал для 3D перегородок, можна виділити кілька переваг його використання:

  • безпеку, нешкідливість навіть для людей з алергією - гіпс відноситься до природних матеріалів;
  • універсальність - можна вибрати опуклу форму, яка підійде під будь-який інтер'єр;
  • можна фарбувати - перегородки здатні витримати до 10 шарів фарби, а в деяких випадках і більше;
  • зручність установки - панелі легко приліпити до існуючої перегородці, або створити конструкцію зі спеціальних блоків;
  • якщо використовувати ажурні плити товщиною до 10 см, то вони створять відмінну міцність для конструкції;
  • ажурні перегородки не обмежують простору, поділяють, але зберігають його;
  • разом з панелями з гіпсу легко поєднувати будь-яку підсвічування - матеріал не боїться дії джерела тепла.

Матеріал, з якого виготовлені перегородки, стійкий до впливу вологи і механічних пошкоджень. Гіпс безпечний для здоров'я, не виділяє шкідливих речовин, тому гіпсові 3д перегородки можна розміщувати і в дитячих, і в спальнях. Більш того, такі вироби з гіпсу легкі в установці, монтаж не потребує багато часу і зусиль. А якщо колір перегородки Вам набридне, її легко можна перефарбувати у будь-який відтінок.

Інтернет-магазин «Флоренція» реалізує колони, карнизи, каміни та інші вироби з гіпсу за лояльними цінами вже багато років! На нашому сайті ви знайдете багато чудових виробів для вашого інтер'єру!