Телефони значно спростили нам життя, починаючи від найпростіших стаціонарних. З появою мобільних ми все ж не відмовилися від цієї послуги зв’язку, яка працює за допомогою проводу.  Ми вам коротко охарактеризуємо функціонування та де купити емаль провід ПЕТ-155.
 
Телефонний кабель використовується для забезпечення роботи телефонної лінії. Якщо кабель застосовується для з’єднання стаціонарного телефону з телефонною слухавкою, то його називають мікротелефонним кабелем. В свою чергу, кабель, який з’єднує телефонний апарат з розеткою, називається лінійним. Для прокладення місцевої телефонної лінії використовують низькочастотний симетричний кабель зв’язку. За його допомогою створюються абонентські лінії.

Як побудований телефонний кабель?

Такий кабель може складатись із величезної кількості пар жил – більше 3600. Їх діаметр від 0,3 до 0, 9 мм, а матеріал використовують мідь. Ці пари жил скручують між собою. Прокладка телефонних кабелів може здійснюватися в повітрі за допомогою телефонних стовпів чи під землею. За допомогою телефонних проводів забезпечується зєднання АТС з абонентами, які мають стаціонарні телефони.

Класифікація телефонних кабелів

Вони діляться на чотири умовних групи.

  • багатожильні кабелі застосовуються для декількох сотень ліній. Їх прокладка здійснюється від АТС до розпридільних пристроїв. Жили виготовляють з міді, а  в якості  ізоляції можуть використовувати поліпропілен, поліетилен чи вініл;
  • багатожильні кабелі, які прокладають від розпридільних пристроїв до будинків. В конструкцію таких кабелів входить сам телефонний провід, а також елемент резервного копіювання та заземлення;
  • кабелі, за допомогою яких квартири та приватні будинки підключаються до розпридільного вузла. Найчастіше вони прокладаються в підземних каналах. Допускається прокладка таких телефонних кабелів при температурі від - 50 до + 65 градусів;
  • абонентський з’єднувальний провід включає в себе 1 або 2 пари жил, виготовлених з міді, маючи ізоляцію поліетилена. Дозволяється використовувати такий провідник тільки  в приміщенні. Допускається експлуатація проводів при температурі від -10 до +40 градусів. При цьому вологість не повинна перевищувати 80%.

Розшифровка кабеля для телефону.

Буква «Т» в маркуванні кабеля вказує на те, що він являється телефонним. Тип ізоляції розшифровується таким чином: «В» – оболонка виконана із ПВХ, «П» – жили мають ізоляцію із поліетилена. При наявності екрану із плівки кабель маркуватиметься значенням «еп». Якщо  в ньому є заповнювач, то в маркуванні стоятиме буква «З». Літера «Б» вказує на наявність броні.

Кабель ТППеп - це телефонний кабель з поліетиленовою ізоляцією.  Струмопровідна жила цього кабеля – це мідна м’яка проволока діаметрами 0,32, 0,40, 0,50, 0,64 чи 0,70. Ізольовані жили, які відрізняються по кольору, скручуються в пару. Всі пари в кожному пучкові мають своє індивідуальне забарвлення.

Купити кабель ТППеп   ви маєте можливість безпосередньо на сайті нашого інтернет-магазину за доступною ціною. Компанія "Енергомотив" тісно співпрацює з багатьма виробниками. На сайті ви можете більш детально ознайомитися з інформацією щодо нашої продукції.