В умовах підвищених термічних навантажень звичайні кабелі використовувати не можна. Тому для створення потужних мереж в районах з помірним кліматом застосовується спеціальна термостійка продукція. Зокрема, мова йде про таку її різновиди, як термостійкий провід. Найбільш поширений тип проводів має маркування РКГМ. Компанія ТОВ "Енергомотив" пропонує купити недорого провід термостійкий РКГМ.

Провід РКГМ - мідний провід з гумовою ізоляцією і в оплетке з термостійкого скловолокна. Служить для прокладки на суші в кліматичних районах з теплим кліматом, в теплових і освітлювальних приладах підвищеної потужності, лазнях. Застосовується для вивідних кінців обмоток температурного класу «Н» електричних апаратів та машин змінної напруги 660 В і частотою 400 Гц. Особливістю проведення є його стійкість до зниженого і підвищеного атмосферного тиску, лаків і просочувальним складам, цвілевих грибів і вібрацій. Поверх мідної жили йде екструдований шар ізоляції з кремнийорганической гуми. В даний час за цим матеріалом закріпилося більш сучасну назву - силіконова гума (SiR). Ізоляція із силіконової органіки відрізняється підвищеною гнучкістю, термостійкістю, більш високим подовженням до розриву. На виробництво дроти РКГМ йде склад зберігає свої властивості при нагріванні до 200СО, в цілому на основі силіконових гум отримують ізоляцію для спеціальних протипожежних проводів, здатних витримати температури до 950 СО.

Маркування проводу містить п’ять букв, однак спочатку слід сказати про відсутньої букві А, що вказує на мідні жили проводу. Присутні в маркуванні літери трактуються наступним чином:

P – гумовий ізоляційний матеріал;
К – ізоляція зроблена з кремнийорганического матеріалу (силікону);
Г – гнучкий провід неброньованого типу;
М – скловолоконна зовнішня обплетення.

Матеріал просочується жаростійким силіконовим лаком або емаллю. Оболонка забезпечує високу міцність і пожежну стійкість дроти РКГМ. Конструктивно вона являє собою оплетку з скловолоконних ниток, просочену теплостійким лаком типу КО-921. Лаки цієї серії являють собою суміш модифікованих кремнійорганічних смол і гліфталевого лаку. Така просочення здатна витримати температури до 250СО, в цілому вся система ізоляції проводу РКГМ відповідає класу Н по ГОСТ 8865-93, і витримує нагрівання до 180 СО.

Компанія ТОВ "Енергомотив" знаходиться в прямому і тісному контакті з виробниками, що позитивно позначається на термінах доставки і цінах на нашу продукцію. Крім того, у нас налагоджена співпраця з багатьма великими кур'єрськими службами, а також є власна логістична служба, що дозволяє нам здійснювати доставку замовлення за вказаною адресою клієнта.