Усі звикли вважати цукерки та інші солодощі чимось мало корисним, а іноді навіть шкідливим для здоров'я! Насправді, просто потрібно вміти їх правильно обирати і звертати увагу не лише на смакові якості, а й на склад. Тоді цукерки будуть приносити задоволення і корисні речовини організму. Цукерки з сухофруктів купити недорого, а також це джерело вітамінів і мінералів, які доступні цілий рік, на відміну від свіжих фруктів.

Звичні усім солодощі вже поступово втрачають довіру покупців, адже люди почали більш обмірковано формувати свій раціон, детально ознайомлюватися зі складом продукту, що і зумовлює відмову від споживання багатьох продуктів. Збільшилася кількість тих, хто ретельно дотримується здорового харчування. Найважче буває відмовитися від солодощів, адже глюкоза, яка там міститься, особливо важлива для мозку. Саме вона - єдине джерело енергії для 100 мільярдів нервових клітин, які не здатні накопичувати цю речовину самостійно і тому потребують постійного її постачання з кровоносної системи.

Регулярно вживаючи сухофрукти в їжу, ви поліпшите травлення і роботу кишечника. Горіхи насичені дуже корисними жирними кислотами, вітамінами груп В та різними мінералами. Грецький горіх називають «королівський" не дарма. З'їдаючи всього невелику жменю в день, можна поповнити організм добовою нормою вітаміну С. Наші цукерки, до складу яких входять сухофрукти, горіхи і шоколадна глазур. Без консервантів і барвників. Абсолютно натуральні і через це дуже корисні для вас і ваших діток!

Помірне вживання солодкого є відмінним засобом для того, щоб зміцнити серцево-судинну систему і поліпшити травний процес. При цьому найкориснішими видами солодощів вважаються сухофрукти, а також батончики, виготовлені на їх основі.

Крім усього іншого, солодощі підвищують запас енергії організму, даючи можливість дитині більше часу приділяти активним іграм та розумовій діяльності. Також слід виділити, що помірне вживання солодкого є відмінним засобом для того, щоб зміцнити серцево-судинну систему і поліпшити травний процес. При цьому найкориснішими видами солодощів вважаються сухофрукти, а також батончики, виготовлені на їх основі.

СПД «Димитров» піклується про здоровья своїх клієнтів. У нас ви можете придбати корисні солодощі для всієї родини. Наші складські приміщення в Одесі оснащені спеціальним холодильним і вентиляційним обладнанням, що забезпечує правильний температурний режим і дотримання санітарних норм та правил. Це все гарантує, що товар має товарний вигляд та відмінні смакові якості.