Текстуровані нитки ТМ SOFIA - перевірена якість від виробника!

Виробники будь-якої продукції замислюються про те, як побудувати довгострокові і міцні відносини з замовником. Зокрема це стосується і тих, хто виготовляє текстильну продукцію. Задовольнити побажання клієнтів в наш час не так вже просто. Універсальна порада при цьому: подбайте про якість матеріалів, які використовуються у виробництві. У цій статті ми поговоримо про таку продукцію як текстуровані нитки, як їх вибрати і де найкраще купити цей товар в Україні.

Текстуровані нитки: що вони собою являють?
Це особливий вид ниток, який застосовується для обробки країв виробу за допомогою оверлока, а також вшивання всередину гумки. Їх також називають Мононитка. Відмінними властивостями цього виду ниток є прекрасна розтяжність, велика об'ємність, пористість. Головне призначення полягає в оверлочіваніі країв виробів (інша назва - оверлочні). Звичайні швейні нитки для цього зовсім не підходять. Адже оброблені ними краю будуть грубими і нееластичними.

Вони можуть успішно замінити поліестр і зробити шов більш еластичним і міцним. За допомогою текстурованних ниток можна обметувати шви, обробляти нижню білизну, трикотажні вироби.

Текстурована (оверлочная) нитка складається з дрібних волокон, які переплітаються між собою (на відміну від звичайних ниток, де волокна просто скручені один з одним). Саме такий спосіб переплетення наділяє нитки чудовими властивостями, такими як об'ємність і розтяжність.

Де використовуються текстуровані нитки?
Область застосування їх досить широка. Вони стануть в нагоді при пошитті трикотажних виробів, еластичних полотен з трикотажу. Використовуються вони і при обметуванні зрізів. Також оверлочні нитки застосовують при пошитті нижньої білизни, оскільки вони не деформують тканину.

Вибирайте нитки ТМ SOFIA від виробника!
Великий вибір текстурованих ниток представлений в асортименті компанії ТД Комерційний Центр.ТОВ. Саме тут ви знайдете безліч ниток . Ми співпрацюємо з провідними швейними підприємствами України. До кожного клієнта здійснюємо індивідуальний підхід. Постійним клієнтам ми пропонуємо особливо вигідні умови співпраці. Це гнучка система знижок, відстрочка платежів.

Ми працюємо з українськими виробниками швейної фурнітури безпосередньо, тому вам не доведеться переплачувати за перепродаж. Працювати з нами дуже вигідно!