Як відомо, ділянки сучасних фермерів чи агролюбителів, не кажучи вже про тепличні господарства, важко уявити без покривних необхідних матеріалів. Агротканина, про яку Ви детально дізнаєтесь завдяки цій статті є одним із найбільш популярних та водночас необхідних матеріалів у цій сфері. Відтак, землевласники використовують агротканину для мульчування, від бур'янів, для полуниці. А також для формування та втілення дизайнерських рішень.

Агротканина для мульчування, яку пропонує компанія "Новосад" не боїться жодного пошкодження. Також представлена агротканина не гниє при контакті з водою. Відтак, будьте впевнені, що саме ця агротканина для мульчування прослужить вам весь сезон вирощування будь-якого угіддя.

Тим паче, саме ця агротканинадля мульчування має велику щільність та цілісність. Саме завдяки своій так званій "тканинній основі" агротканина для мульчування є екологічно безпечною для навколишнього середовища та життєдіяльності людини. 

Агротканина для мульчування вважається найміцнішим видом геотекстилю в сфері садівництві. Вочевидь, зовні вона багатьом нагадує мішок з -під цукру, тільки чорного кольору. І як правило, з розміткою на квадрати (зазвичай зеленого або червоного кольорів). Зауважимо, що це дуже зручно, якщо потрібно рівно розрізати тканину, або зробити отвори на однаковій відстані. 

Відтак, найчастіше випускається чорна агротканина для мульчування, тому що головна її функція – мульчування від бур'янів. Адже без світла небажані бур'яни проростають значно повільніше, або не проростають зовсім. Біла або кольорова (коричнева, зелена) агротканина для мульчування зустрічаються значно рідше.

Отож, використання агротканини для мульчування, яку пропонує компанія "Новосад" зручне тим, що цей новітній матеріал пропускає воду, повітря, а також розчини мінеральних речовин, надаючи підживлення.Тим паче, під час застосування агротканини для мульчування знижується випаровування вологи, покращується температурний режим ґрунту. До слова, через те, що агротканина не пропускає світло, бур'яни не отримають шансу на проростання. Варто зазначити, що агротканина для мульчування не розкладається у ґрунті та стійка до впливу хімічних речовин. 

Агротканина для мульчування, яку пропонує компанія Новосад навіть здатна витримувати будь - які фізичні навантаження. 

Зауважимо, при вирощуванні полуничних плантацій, а саме на великих ділянках, де полуницю неодноразово обробляють, а потім – збирають - агротканина для полуниці буде найкращим варіантом для кожного агропідприємця чи землевласника.