Пластикові горщики для розсади квадратні - найкраща альтернатива для вирощуваннядля кожного садівника. Перевага горщиків, які пропонує компанія "Новосад" - це наявність розмірів, що дозволяє вибрати відповідну тару для будь-яких рослин.

Пластикові горщики багатофункціональні, адже вони міцні, не ламаються і не тріскаються за будь - якої негоди. До слова, саме ці горщики для розсади квадратні Ви маєте можливість використовувати також для пересадки кімнатних рослин. Варто зазначити, що представлені горщики дуже зручні в застосуванні і зберіганні. 

Подібні горщики використовують багаторазово, їх зручно зберігати і мити. Вміло підходять для вирощування різноманітних овочів і баштанних культур.

Головне, для кожної рослини правильно підібрати технологічні горщики для розсади квадратні за розміром. У цьому Вам допоможе саме компанія "Новосад", запропонувавши горщики для розсади на будь - який смак.

Горщик пластмасовий при процесі посадки надає можливість кожній рослині, що сформувалася легко пересадити її на грядку, не пошкодивши усю кореневу систему. 

Горщики для розсади квадратні  прослужать кілька років, їх зручно мити і зберігати. Тим паче, вони швидко висихають.

Горщики для розсади квадратні Ви можете розмістити будь - де : на підвіконні, на блаконі, тересі, перевезти на дачу.

Завдяки малій вазі пластикових горщиків, їх перестановка з місця на місце потребуює набагато менших зусиль в порівнянні з керамічними. 

Горщики для розсади квадратні призначені для безпосередньої посадки будь - якої рослини. Горщики для розсади квадратні є практичними і зручними для розвитку кореневої системи, а також мають спеціальні отвори, які дають змогу вбирати вологу. Таким чином, це виключить можливість утворення кореневої гнилі, розмноження можливих бактерій і грибків. Також отвір на дні горщика дозволяє корінню вільно «дихати», що сприяє швидкому розвитку посадженої рослини.

Акцентуєсмо Вашу увагу, на те, що горщики для розсади квадратні  неабияк захищають кореневу систему кожного саджанця від зайвої вологи, загнивання, механічних пошкоджень при пересадці.

Горщики для розсади квадратні, які імпортує компанія "Новосад" представлені в різних колірних варіантах і розмірах.Як відомо, пластикові горщики для розсади квадратні коштують недорого і доступні всім. Відтак, навіть якщо Ви потребуєте пересадити відразу кілька рослин, покупка горщиків від компанії "Новосад" ніяк не вдарить по Вашому гаманцю.