А чи є у Вашій оселі іменна ікона? Дуже вдалим рішенням буде іменні ікони з бурштину купити для надійного оберегу господарів та дому.

Ще з часів прийняття християнства ікони стали основним оберегом в домі. Кожен обирав собі ікону до душі, адже їх різноманіття просто вражає. Окремим видом ікон є іменні ікони. Їх було прийнято дарувати новонародженим дітям на хрестини, молодятам у день вінчання, імениннику на День народження, або символічно на День ангела. Ця традиція збереглася й донині. Іменна освячена ікона має дуже потужну енергетику, молитва до неї є цілющою. Такі ікони слугують захистом від злої сили та "недоброго ока", наділяють будинок благодаттю, миром, господарям дому несуть енергетику здоров’я, сімейного благополуччя. Особливо іменна ікона є могутнім оберегом для людини, якій її було подаровано. Молитва до янгола-охоронця перед своєю іменною іконою є могутньою цілющою силою, духовним таїнством. Використання бурштинового каміння в створенні ікони – це просто магія. Іменна ікона з бурштину стане не тільки окрасою Вашої оселі, але й могутнім оберегом. Бурштин є каменем, наділеним енергією сонця та тепла. З давніх часів він славиться своєю красою та унікальністю. Бурштин є справжнім скарбом нашої батьківщини. Його видобувають з надр нашої неньки землі. Він має цілющі властивості, наділяє свого господаря могутньою енергетикою, володіє лікувальними властивості. Бурштин називають «сонячним каменем». Він може передати до 200 відтінків світла. Ікона – це символ божественного та віри, в поєднанні з бурштином ніби випромінює тепло та благодать. Завдяки різноманіттю барв бурштинового каміння Образ стає живим. Бурштин є абсолютно органічною речовиною, несе могутню енергетику землі.

Іменні ікони з бурштину купити Ви можете в компанії «Бурштиновий світ». Кожна ікона є витвором мистецтва, виключно ручним виробом справжніх професіоналів. В створенні іменної ікони використовується як ціле бурштинове каміння, так і бурштинова крихта. Іменні ікони з бурштину є унікальним поєднанням живопису та мозаїки. Вони стануть гарною окрасою та оберегом у Вашому домі, або будуть незабутнім подарунком для рідних, це пам’ять на віка. Іменна ікона з бурштину може стати гарною реліквією у вашій сім’ї, започаткувавши традицію передаватися від покоління до покоління, несучи в собі могутню енергетику всього роду.

На нашому сайті представлений широкий асортимент іменних ікон з бурштину. Розмір полотна іменної ікони Ви можете обрати із запропонованих на сайті, а також обрати ікону в склі або без. У нас працюють справжні майстри-професіонали, які працюють лише з якісним бурштином. Компанія «Бурштиновий світ» пропонує іменні ікони з бурштину купити і гарантує високу якість готового виробу вчасно. В нашому інтернет-магазині кожен зможе обрати іменну ікону з бурштину собі для душі за доступною ціною. Наш офлайн-магазин знаходиться в м. Луцьк, доставку в інша міста здійснюємо Новою поштою. За додатковою інформацією та для замовлення звертайтеся за вказаними на сайті контактами. Ви можете самостійно оформити замовлення онлайн, скориставшись "Корзиною".