Картини і портрети з бурштину заслуговують на особливу увагу. На сайті компанії "Бурштиновий світ" представлений широкий асортимент картин і портретів з бурштину. Ви можете обрати із запропонованих виробів, або  придбати картини і портрети з бурштину під індивідуальне замовлення. 

Останніми роками все більшої популярності набувають вироби з бурштину. Цей самородок стоїть на ряду з іншими видами  дорогоцінного каміння. Бурштин є повністю органічним та натуральним, містить лише природні сполуки речовин. Здавна він відомий своїми лікувальними властивостями. Крім того, бурштин несе в собі потужну енергетику тепла. Саме тому бурштин з давніх часів використовували ще й як оберіг. Його ще називають "сонячне каміння", він ніби випромінює сонце і тепло. Особливу увагу серед різноманіття виробів з бурштину заслуговують картини та портрети. Компанія "Бурштиновий світ" може запропонувати Вам більше сотні картин та портретів з бурштину. Кожна одиниця виробу є унікальною та ручною роботою майстрів, виготовляється з високоякісного бурштину. Полотно прикрашає як ціле бурштинове каміння, так і бурштинова крихта різного розміру. Поверху кожен виріб покривається лаком, тому буде служити Вам роками, а бурштинове каміння не буде осипатися. Завдяки тому, що бурштин може передавати до декілька сотень відтінків світла, картини і портрети з бурштину ніби випромінюють сонце, переливаються різноманітними барвами, стають наповненими, об’ємними, виразними та "живими". Ці унікальні вироби можуть як доповнювати основний стиль інтер’єру, так і стати його "родзинкою". Картини і портрети з бурштину при близькому огляді нагадують мозаїку. Також у нашій компанії представлений окремий вид картин з бурштину - модульні картини, які точно нікого не залишать байдужим. Портрети з бурштину можуть бути виготовлені під індивідуальне замовлення по фото, малюнку тощо.  Ми виготовляємо дитячі, дорослі, сімейні портрети з бурштину тощо. Така річ стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якого свята чи події на довгі роки. Картини і портрети з бурштину - це водночас скромно та аристократично.

В інтернет-магазині компанії "Бурштиновий світ" можливе замовлення виробу будь-якого розміру, у склі або без, рамка може бути така, як представлена на сайті, або ж можете обрати самі. Виготовлення картин чи портретів з бурштину займає від декількох днів до двох тижнів, залежно від розміру полотна та Ваших побажань. Для самостійного замовлення товару на сайті скористайтесь "Корзиною". Для консультації та уточнення по товару та замовлення звертайтеся за вказаними на сайті контактами. Також з радістю чекаємо в нашому офлайн-магазині за адресою м. Луцьк, пр. Молоді, Торговий Центр "Вoss", будинок 8г.