Перші кроки в успішний бізнес: реєстрація ФОП 

У певної частини людей в якийсь момент виникає бажання змінити свою кар'єру, роботу, життя. Приходить розуміння, що час працювати на себе. Аби не виходити за межі правового поля перше, що потрібно зробити для започаткування власної справи – це зареєструватися приватним підприємцем. Тоді до вас не виникатиме питань з боку служби безпеки банку щодо руху коштів по ваших рахунках, довіра клієнтів збільшиться, а в разі розширення бізнесу ви зможете наймати працівників. 

Реєстрація ФОП передбачає необхідність вдалого підбору КВЕДів, що значно спростить діяльність в подальшому, а головне – зекономить час і кошти на їх заміну чи розширення. Законодавство не зобов'язує майбутніх підприємців обирати види діяльності в одній галузі, й не обмежує початкове обрання кількості кодів.

Також необхідно буде створити електронний цифровий підпис, що прирівнюється до особистого підпису або печатки та дозволить перевести весь документообіг у електронну площину. При відкритті ФОП він необхідний, щоб авторизуватися в системі Дія, яка забезпечує швидкий і станом на сьогодні є найпростішим способом реєстрації ФОП.

Одне з найголовніших питань, яке потрібно вирішити – обрати вигідний спосіб оподаткування. Після цього підготувати та подати заяву про державну реєстрацію відповідної форми до державного реєстратора або зареєструватися в додатку Дія. А потім подати заяву в контролюючі органи.

Реєстрація ФОП всього лише в один крок!

Шлях від ідеї до власної справи не надто складний, але потребує затрат часу і знання законодавства. Фахівці Центру бухгалтерських послуг "Сальдо" доможуть майбутнім підприємцям пройти його легко і швидко. І для вас реєстрація ФОП обійдеться всього лише в один крок!

Якщо ви повнолітня особа, визначилися щодо напрямку діяльності – тоді вперед! Вам до нас! Ми знаємо як швидко провести процедуру відкриття фізичної особи-підприємця і відгородити вас від бюрократичної складової та забезпечимо легкий старт. Наші фахівці нададуть вам як разову послугу, так і запропонують комплекс бухгалтерських послуг.

Важливим кроком у започаткуванні вашого успішного бізнесу стане детальна консультація з питань реєстрації та ведення власної справи в Центрі Бухгалтерських послуг "Сальдо".

Послуга "Реєстрація ФОП" недорого доступна на сайті https://cbusaldo.com.ua, при замовленні якої ви отримаєте знижку на подальше бухгалтерське обслуговування. 

Телефонуйте: +38 (093) 526-52-09, +38 (099) 353-32-48Фахівці Центру радо проконсультують вас.