В сучасному світі під час пандемії гостро стоїть питання індивідуального захисту. Це стосується і захисту товару, продукції тощо. Пакування має бути якісним, міцним, мінімізувати пошкодження товару. Сучасне виробництво не стоїть на місці та пропонує нові технології пакування товарів. Однією з найбільш поширених є блістерна упаковка. Впевнені, що Ви стикаєтеся з таким видом пакування чи не щодня.

Блістерна упаковка - це ідеальне рішення для збереження торговельного вигляду, безпечного транспортування Вашої продукції. Вона забезпечує повну герметичність товару чи продукту. Ви можете не переживати, що всередину упаковки проникне повітря, волога або бруд. Саме тому вона є лідером серед продажів. Блістерну упаковку використовують для пакування: медичних препаратів та ампул, канцелярських товарів, дитячих іграшок, електричних ламп, батарейок тощо, ножів, різноманітних наборів, парфумерії, різноманітних подарунків та сувенірів, комп′ютерних аксесуарів та багато іншого. Блістер виготовляється спеціально під розмір виробу. Блістерна упаковка може бути прозорою або кольоровою. Все залежить від вподобань замовника. Універсальність упаковки заключається в тому, що блістер підходить для будь-яких видів товарів, він є безпечним, не має токсичних речовин в своєму складі. Щодо недоліків блістерної упаковки, то їх практично немає.

Компанія "Термопак-Інжиніринг" виготовляє блістерні упаковки декількох видів. Для об'ємних товарів підійде скринька, яка формується у розгорнутому стані. Якщо загнути всі краї упаковки - вийде пенал. Повною герметичністю володіє двосторонній блістер, який складається з окремих частин, які приварюються клеєм. Блістер–бокс – це упаковка з фіксаторами: товар надійно захищений в упаковці завдяки замкам. Зазвичай, упаковка складається з підкладки та плівкового футляра. Поліграфічна частина виробу використовується для нанесення слогана компанії, інформації про виробника, інструкції. Будь-який товар чудово видно через пластик, тому він знаходиться ніби «на вітрині». Блістерна упаковка має презентабельний зовнішній вигляд, оберігає продукцію від підробки, прискорює процедуру упаковки, спрощує підрахунок і реалізацію. Вона зручна споживачеві і формує репутацію виробника.

Замовити оптом якісне блістерне пакування Ви можете в компанії "Термопак-Інжиніринг". За смаком замовника виготовляємо будь-яку форму, розмір. Індивідуальний підхід. Ми можемо задовольнити запити будь-якого виробника упаковки від малого підприємства до великого заводу! Для замовлення або консультації - зв′яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті.