Кожна кімната у вашому будинку має своє призначення, тому важливе правильне розміщення у кімнаті та поєднання кольорів.

Перше, що необхідно облаштувати в вашому домі - це кухня, на якій скоріше всього ви будете проводити багато часу. Отже, аби правильно облаштувати кухню вам потрібно купити кухонний стіл з стільцями  комплект, які необхідні для прийому їжі. Стільці та стіл ви можете придбати у нас в магазині і розмістити їх на невеликій кухні або ж окремій обідній залі. Обшивку стільців також можна обрати опираючись на кольори,які переважають у вашій кімнаті. Кількість стільців до кожного комплекту може бути різна - від 4 до 8 і більше.  У нас наявні обідні комплекти великих та малих розмірів, які підійдуть для маленьких куточків для сімейних сніданків, або великі гостинні комплекти, які розраховані на великі зали для прийому гостей.

Друга кімната без якої неможливо обійтись - це спальня. На якість нашого продуктивного дня та здоров`я безпосередньо впливає сон, тому аби він був якісний потрібно звертати увагу на ліжко з масиву дерева  на якому ви відпочиваєте. Важливо не тільки дизайн і структура ліжка, а те наскільки воно комфортне і чи можете ви дійсно відпочити душею і тілом в цій кімнаті. Індивідуально підбираємо ліжко для дорослої спальні та дитячої кімнати. У нас ви можете знайти ліжко, яке буде гармонійно вливатись у ваш інтер`єр та розміри кімнати, адже можливе замовлення за індивідуальними замірами. 
Не менш важливою кімнатою в кожному домі є вітальня. Це кімната в основному для прийому гостей або проведення вільного часу з родиною. І у нас в магазині Vegera-Furniture є предмет меблів, який буде додавати розкоші в вашу кімнату та стане родзинкою інтер’єру. Серванти, вітрина з дерева під замовлення, буфети є не тільки елементом дизайну, але і мають зручний функціонал для зберігання посуду та декору. Вітрини виготовляємо з тумбою для телевізора в одному стилі, аби ви могли насолоджуватись також переглядом улюблених серіалів в колі родини.

У нашому магазині ви знайдете меблі майже у кожну кімнату, які ми виготовляємо з любов`ю та враховуємо бажання кожного клієнта, використовуючи в виробництві тільки натуральне екологічне дерево, яке буде практичним у використанні, стійке і надійне впродовж багатьох років. Ваша домівка наповниться затишком та гості будуть завжди задоволені, тому що атмосфера дому  нікого не залишить байдужими. Саме наші меблі - це є гарант та надйніссть, низька ціна та досконалість за стандартами споживачів.

Замовляйте тільки у нас меблі вашої мрії!