Більшість лікарських рослин містять у собі якісні ефірні олії. Цілющу їхню дію люди зрозуміли з найдавніших часів. Уже наскельні малюнки у французьких печерах, намальовані 20 тисяч років тому, демонструють, як застосовувати ті чи інші рослини для оздоровлення.
Зупинимося коротко на перевагах ефірної олії у порівнянні з синтезованими медичними препаратами. Натуральна ефірна олія містить від 200 до 800 компонентів (залежно від виду рослини, з якої добута), з-поміж них вітаміни, мінерали, антибіотики і феромони, що добре засвоюються організмом.

Розгляньмо основні властивості ефірних масел:
1. Антибактеріальна - завдяки тому, що ефірні олії можуть знищувати віруси і бактерії, в осінню пору року, коли простудні віруси і мікроби найактивніші, саме час очистити будинок за допомогою ефірної лампи. Найкраще борються з бактеріями ефірні олії ромашки, чебрецю, бергамоту, лимона.
2. Регенеруючу - лише кілька крапель ефірної олії сосни, герані, рожевого дерева, троянди чи мірри, здатні пришвидшити загоєння ран чи порізів.
3. Заспокійливу - нікому не секрет, що ефірні олії сприятливо діють на нашу нервову систему, вони допомагають заспокоїтись, розслабитися і налаштуватися позитивно. Найкраще для цих цілей підійдуть ефірні олії материнки, іланг-ілангу і сандалова.
Також ефірні олії можна широко використовувати в косметології. Їх можна додавати в шампунь, кондиціонер, мило, скраби для тіла, в крем для обличчя і т.д. Натуральні ефірні олії мають здатність проникати в найдрібніші молекули волосся і шкіри і живити та оздоровлювати їх.


Розгляньмо, які олії і для чого можна використати в догляді за волоссям:
    Надання блиску сухому волоссю. Достатньо добавити 2-3 краплі ефірної олії до вашої улюбленої маски для волосся чи зробити просто масаж шкіри голови, такими оліями як: ялівець, сандалу, розмарину, герані, лаванди і ваше волосся засяє здоров’ям і красою.
    Зменшити жирність волосся. Якщо у вас жирне волосся, то відрегулювати роботу ваших сальних залоз допоможуть такі олії як: хвойних дерев, цитрусових, шавлії, чайного дерева та меліси.
    Зменшити випадання волосся. Щоб зміцнити ваші локони, вам допоможуть ефірні олії: ромашки, кориці, сандалу, аланг-алангу та мандарина.
    Усунути лупу. Зволожити шкіру голови та зменшити лупу вам допоможуть ефірні олії кипариса, кедра, чайного дерева, троянди та апельсина.
Відомо, що смерті від уживання фармакологічних препаратів посіли одну з верхніх сходинок у статистичних антирейтингах. А от правильне використання природних ефірних олій у помірних кількостях лише зміцнює здоров’я.
Купити усі натуральні ефірні олії, які згадані в статті, та багато інших ви можете на нашому сайті ТОВ “Флоресенс-Парфюм”.