Більшість лікарських рослин містять у собі натуральні ефірні олії. Цілющу їхню дію люди зрозуміли з найдавніших часів. Уже наскельні малюнки у французьких печерах, намальовані 20 тисяч років тому, демонструють, як застосовувати ті чи інші рослини для оздоровлення. 

Зупинимося коротко на перевагах ефірної олії у порівнянні з синтезованими медичними препаратами. Натуральна ефірна олія містить від 200 до 800 компонентів (залежно від виду рослини, з якої добута), з-поміж них вітаміни, мінерали, антибіотики і феромони, що добре засвоюються організмом. 

 

Розгляньмо основні властивості ефірних масел:

1. Антибактеріальна - завдяки тому, що ефірні олії можуть знищувати віруси і бактерії, в осінню пору року, коли простудні віруси і мікроби найактивніші, саме час очистити будинок за допомогою ефірної лампи. Найкраще борються з бактеріями ефірні олії ромашки, чебрецю, бергамоту, лимона.

2. Регенеруючу - лише кілька крапель ефірної олії сосни, герані, рожевого дерева, троянди чи мірри, здатні пришвидшити загоєння ран чи порізів.

3. Заспокійливу - нікому не секрет, що ефірні олії сприятливо діють на нашу нервову систему, вони допомагають заспокоїтись, розслабитися і налаштуватися позитивно. Найкраще для цих цілей підійдуть ефірні олії материнки, іланг-ілангу і сандалова.

Також ефірні олії можна широко використовувати в косметології. Їх можна додавати в шампунь, кондиціонер, мило, скраби для тіла, в крем для обличчя і т.д. Натуральні ефірні олії мають здатність проникати в найдрібніші молекули волосся і шкіри і живити та оздоровлювати їх.

 

Розгляньмо, які олії і для чого можна використати в догляді за волоссям:

  • Надання блиску сухому волоссю. Достатньо добавити 2-3 краплі ефірної олії до вашої улюбленої маски для волосся чи зробити просто масаж шкіри голови, такими оліями як: ялівець, сандалу, розмарину, герані, лаванди і ваше волосся засяє здоров’ям і красою.
  • Зменшити жирніння волосся. Якщо у вас волосся, то відрегулювати роботу ваших сальних залоз допоможуть такі олії як: хвойних дерев, цитрусових, шавлії, чайного дерева та меліси.
  • Зменшити випадання волосся. Щоб зміцнити ваші локони, вам допоможуть ефірні олії: ромашки, кориці, сандалу, аланг-алангу та мандарина.
  • Усунути лупу. Зволожити шкіру голови та зменшити лупу вам допоможуть ефірні олії кипариса, кедра, чайного дерева, троянди та апельсина.

Відомо, що смерті від уживання фармакологічних препаратів посіли одну з верхніх сходинок у статистичних антирейтингах. А от правильне використання природних ефірних олій у помірних кількостях лише зміцнює здоров’я.

Купити усі натуральні ефірні олії, які згадані в статті, та багато інших ви можете на нашому сайті ТОВ “Флоресенс-Парфюм”.