Реалізація продукції часто не може обходитися без боксів, коробок та ящиків, виконаних з картону. Адже дані вироби дозволяють здійснювати транспортування товару без його пошкодження. При цьому важливо робити акцент на якості самих коробок та боксів, адже саме від нього і залежить успіх зберігання та переміщення тієї чи іншої продукції.
Упаковка - це обличчя товару. Продукція може бути високої якості, але, якщо її зовнішній вигляд не радує око, сподіватися на великий попит не варто. Вибравши цікаву картонну упаковку для кондитерських виробів, ви захистите продукт від впливу зовнішніх факторів і подаруєте естетичне задоволення своїм покупцям.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ КАРТОННОЇ УПАКОВКИ

Крім того, що така упаковка складається з екологічних матеріалів і не шкодить харчовим продуктам, вона володіє і іншими перевагами, серед яких:

  • компактність при зберіганні;
  • комфортність використання;
  • гігієнічність;
  • захист виробів від пошкоджень;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • легка утилізація.

 Виробництво коробок досить затребуваний вид діяльності в зв'язку з ростом торгових мереж, виробництва, вимог до товару, в тому числі і до упаковки. Коробка служить одночасно як упаковкою, так і носієм реклами, оскільки марка (бренд), нанесена на неї, може працювати тривалий час.
Склеювання картонної упаковки є простим процесом і обладнання для нього також дуже просте. Проте, найчастіше воно потрібне друкарській промисловості.

Відмінності в обладнанні для склеювання картонних коробок здаються незначними, проте, ціни різняться в кілька разів. Так в чому ж різниця між дешевими і дорогими моделями та чи є потреба і в інших функціях?

 Моделі обладнання для склеювання картонної тари  різняться за кількома параметрами:

1. товщина матеріалу (класифікація обладнання відбувається по товщині картону, задіяного в роботі);
2. формат аркуша (більший формат - дорожча вартість машини);
3. можливість працювати з різними краями коробок (проста, з самоскладним дном, з подвійними стінками, чотирьох і шестигранні конструкції) та кількістю точок склейки;
4. тиражність (кількість метрів в хвилину).

 Важливе значення мають й інші фактори:

1. маса;
2. габарити;
3. споживча потужність;
4. спосіб подачі клею: форсунковий або дисковий.

Типи подачі клею також мають свої відмінності. Обмеження форсункової подачі полягають у використанні клею певної в'язкості, при цьому, в порівнянні з дисковою подачею, перша набагато економніша, за рахунок нанесення клею тільки в певних місцях. В обох випадках швидкість роботи агрегату не відрізняється.
Саме тому ми пропонуємо вам автоматичне обладнання для склеювання круглих картонних коробок, які мають: роторне конструкторське виконання,  пневматичний та електричний вид приводу, невеликі розміри та масу та гарантію від виробника 12 місяців.
Ось чому варто звернути увагу саме на наше обладнання для  комплектного виготовлення картонних упаковок з картонних деталей.