На підприємстві, де працює 20 чоловік захворів бухгалтер – єдина людина, яка веде кадровий і бухгалтерський облік. Два десятки робітників залишилися без вчасно виплаченої зарплати, нарахування відпускних та інших виплат, фірма прострочила подання податкової звітності і може потрапити під суворі штрафні санкції. Керівництво організації намагається, як-то кажуть, розрулити ситуацію. Перед ними постав нагальний вибір: оперативно знайти нового бухгалтера, який у короткі терміни увійде в курс справи, специфіку роботи підприємств, або ж звернутися за допомогою компанії, що надає бухгалтерські послуги.

Бухгалтерський аутсорсинг – це коли компанія передає частину своїх завдань у сфері бухгалтерії та звітності стороннім виконавцям, фахівцям у цьому напрямку на умовах субпідряду. Залучення позаштатного бухгалтера або компанії – цілком законний спосіб безперебійного ведення бухобліку на будь-якому підприємстві та має ряд переваг і вигод. 

Найперше, чому досвід європейських країн із залучення аутсорсингової компанії прижився і в Україні, – це вигідно. Особливо для представників малого бізнесу та фізичних осіб підприємців, для яких не завжди фінансово доцільно утримувати штатного бухгалтера.

Аутсорсингова компанія завжди у строю, тож забезпечує безперебійний процес у веденні вашої бухгалтерії та звітності. Її працівники не ходять у відпустки, декрет, не беруть лікарняних і не відпрошуються з роботи по особистих справах. Вони відстежують усі зміни у законодавстві, а компанія забезпечує навчання своїх працівників, організовує для них тренінги, щоб завжди тримати руку на пульсі та підтримувати високий рівень компетентності. Тоді як штатний бухгалтер не завжди має час стеживати за постійними законодавчими змінами. А ще він потребує додаткових затрат у вигляді передплати для них періодичних видань, юридичних і бухгалтерських вісників, придбання і обслуговування бухгалтерських програм. 

У компетенції аутсорсингової бухгалтерської компанії вирішення будь-яких складних, неординарних питань з оподаткування, у тому числі зменшення податкового навантаження з підприємства у рамках закону, участь у бухгалтерському, кадровому обліку та розробці фінансового планування. 

Бухгалтерський аутсорсинг передбачає повну відповідальність за своєчасність виконання робіт, а отже бере на себе всі штрафи та санкції пов'язані з просрочками та іншими порушеннями. Договір з такою компанією завжди передбачає відповідальність за збереження конфіденційності, а отже ризики витоку комерційної інформації рівні нулю, адже захищені законода

вчо.

Важко підібрати бухгалтера який бездоганно справиться з усіма справами вашої компанії? Тож переваги аутсорсингу очевидні. Замовляйте недорого бухгалтерський аутсорсинг в Центрі Бухгалтерських послуг "Сальдо" на сайті https://cbusaldo.com.ua/.

Телефонуйте: +38 (093) 526-52-09, +38 (099) 353-32-48. Фахівці Центру радо проконсультують вас.