Мабуть, не тільки любителі приємних ароматів замислювалися над тим чи можна замінити парфуми на щось корисне і те, що приносить користь здоров’ю, а й великі та малі компанії, які створюють неповторні парфумерні аромати замислювалися над цим. І чимало з них відкривають свої нові напрямки, де створюють неповторні аромати не з синтетичних сполук, а з натуральних ефірних олій. Давайте розберемося, чому натуральні ефірні  олії досі повністю чи в більшій своїй частці не замінили синтетичні парфуми. 

  • Дорогий вишуканий парфум - ні з чим не порівняне задоволення для поціновувачів. Парфумерна композиція - це складна комбінація синтетичних чи натуральних основ та речовин, а їх аромат розкривається на верхні ноти, ноти серця та базові. Але навіть досвідчені любителі вишуканих парфумів не завжди можуть встояти перед невигадливою чарівністю ефірних олій!
  • Ефірні олії відносяться до жирних сполук і можуть залишати жирні плями на одязі, тому їх варто наносити на шкіру без одягу, тобто в районі зап'ястя та шиї. І це порівняно з парфумами незручність, тому що парфуми можна наносити і на одяг не залишаючи плям. 
  • Використовувати натуральні ефірні олії в чистому вигляді на шкіру небезпечно, їх потрібно додавати в олійні основи, такі як: олія виноградних кісточок, персикова, миндальна чи інші. І обов’язково потрібно перевіряти реакцію на невеликій ділянці.
  • Важливо пам’ятати, що ефірні олії володіють своїми особливими властивостями і впливають на організм, тому вибирати аромат потрібно не лише звертаючи увагу на аромат, але й на властивості олій, які до вподоби покупцеві. Парфуми ж вибираються виключно за ароматом.
  • Ефірні олії теж можуть бути синтетичними. Такі олії коштують зазвичай дешевше, ніж на туральні. І дуже важливо знати постачальника в якого можна купити натуральні олії ефірні.

Якщо ж ви виробник, який все ж таки вирішив стикнутися з усіма незручностями та маленькими недоліками ефірних олій, зробивши акцент на їх великій користі та натуральності, але ще не знаєте де можна вигідно та без вагань купити якісні, натуральні та сертифіковані ефірні олії, тоді вам до компанії-постачальника “Флоресанс-Парфюм”! Тов “Флоресанс-Парфюм” - це ексклюзивний та провідний постачальник в Україні якісної парфумерної сировини від французької фірми "Floressence" та німецької фірми "Vogele". Вся продукція, яка реалізується на ринку є сертифікованою в країні виробника та Україні. 
Створивши свої неповторні аромати на основі натуральних ефірних олій ви можете бути спокійними і впевненими в їх якості, а ваші покупці будуть задоволені ароматом та корисними властивостями, які позитивно впливають на організм. Придбавши у вас один раз продукцію ваші покупці будуть постійно повертатися до вас за новими натуральними, корисними та ароматними композиціями.