У сучасному світі питання екології планети звучить доволі часто. Люди постійно висловлюють невдоволення через забруднене повітря та воду. Але при цьому вони не задумуються, який вплив на це мають особисто вони. З кожним днем масова вирубка дерев та промислове виробництво паперу збільшується, та зрештою це в підсумку може призвести до масштабної екологічної катастрофи. За допомогою вторинної переробки паперу можна зменшити вирубку лісів та рівень забрудненості повітря. Таким простим кроком ми можемо дуже допомогти екології планети, тому треба починати з малого - налагодити в себе збір непотрібної макулатури.

Здача макулатури в наш час дуже цінна

Щодня тільки у Києві викидається близько 20 тонн паперового сміття. Варто здавати макулатуру, тому що в результаті її вторинної переробки можна зробити нові товари із паперу, такі як картонні упаковки, лотки для яєць, промислові конструкції з картону та навіть власне новий папір. При тому дуже суттєво знижуються витрати на виготовлення нової продукції. Якість паперових виробів із вторинної сировини майже нічим не поступається якості виробів із первинної целюлози. Також налагоджений збір макулатури допоможе не тільки зберегти чистоту навколишнього середовища, а й очистить власний простір, де Ви працюєте або живете.

Багато хто з людей думає, що в них банально немає великої кількості старого паперу, щоб його можна було здати на макулатуру. Але насправді це не так, тому що на макулатуру не обов’язково здавати тільки рівно викладені стопки книг, газет, журналів, чи зошитів. Для вторинної переробки можна здати втулки від паперових рушників, туалетного паперу, фольги, різні паперові упаковки від продуктів харчування, напівфабрикатів та інших товарів. Також в сучасному світі нам постійно трапляється різна паперова рекламна продукція, починаючи з того що ми її постійно знаходимо в своїх поштових ящиках, та закінчуючи різними флаєрами та візитками, що роздають нам промоутери просто на вулиці. Можна просто виділити у себе вдома коробку чи пакет спеціально для збору непотрібного паперу та його туди складати, або ж замовити у нас спеціальний контейнер для збору макулатури.

Останнім часом встановлення спеціальних контейнерів в офісах для збору старого та непотрібного паперу стає доволі популярним рішенням. Компанія ГО «Врятуй дерево», що працює в місті Київ, готова безкоштовно встановити у Вашому офісі такий контейнер. Такі контейнери мають невеликі розміри та легко встановлюються в будь-якому куточку приміщення. При цьому вони мають гарний вигляд та не псують дизайн інтер’єру. Всю зібрану у ці контейнери макулатуру пресують та надалі використовують для промисловості як вторинну сировину. Наша компанія також може вивезти всю макулатуру з Вашого офісу чи дому, при цьому взявши всі транспортні та інші витрати на себе. Для Вас ця послуга буде абсолютно безкоштовною. Таким чином Ви можете зробити маленький вклад в збереження природи нашої планети.

Замовляйте у нас вивіз макулатури з офісудому, навчальної, медичної чи державної установи в Києві, або встановлення спеціального контейнеру для збору макулатури - ми зробимо це швидко й якісно. І при цьому Вам не потрібно буде платити, тому що всі наші послуги безкоштовні! Будемо раді співпраці з Вами!