Після вживання алкоголю більшість чоловіків зізнаються, що в них з’являється сексуальний потяг. Але намагаючись його задовольнити, вони стикаються з проблемою недостатньої або і взагалі відсутньої ерекції. Для вирішення цієї проблеми чоловіки схиляються до медикаментозного вирішення проблеми.

Є думка, що алкоголь допомагає розслабитися та подолати стрес, який в багатьох випадках є головним чинником погіршення статевого потягу. В невеликій кількості алкоголь дійсно розслабляє та подовжує статевий акт, але його дія є не довготривалою. 

Препарати для покращення чоловічої потенції, які сумісні з алкоголем.
Для вирішення проблеми з ерекцією є цілий ряд препаратів, але не всі з них можна приймати паралельно з алкоголем. Давайте розглянемо, які препарати для покращення потенції сумісні з алкоголем:

Сіаліс (Тадалафіл). 
Один із найпопулярніших препаратів для покращення ерекції. Лікарі та виробники стверджують, що Тадалафіл можна поєднувати з невеликою кількістю алкоголю та жирною їжею. Дозволено приймати невелику кількість алкоголю як до прийому таблетки, так і після. Сіаліс варто приймати за 20-40 хв. до статевого акту, потрапляючи у кров Тадалафіл прискорює та покращує приплив крові до статевого члена, що провокує стійку ерекцію. Час дії Сіаліса до 36 годин, завдяки чому він є дуже зручним у використанні. Достатньо випити одну таблетку препарату на початку вихідних і на найближчі 2 дні бути спокійним за свою чоловічу силу. Тривалість та кількість статевих актів за вказаний час необмежені.
При збільшенні дозволеної кількості алкоголю або добової норми препарату можуть виникати такі побічні дії, як: головний біль, нудота, запаморочення чи різке падіння артеріального тиску.

Левітра (Варденафіл).
Діюча речовина Варденафіл стимулює активний прилив крові до статевого члена, шляхом розслаблення судин малого таза. Препарат відрізняється своєю швидкою дією: ерекція покращується вже через 20 хвилин після вживання, а при сильному порушені потенції - через 30 хвилин. Максимальний час дії на чоловічий організм до 12 годин, але час може відрізнятися залежно від індивідуальності кожного організму. Ще одним плюсом препарату є те що при тривалому вживані спостерігається підвищення тестостерону в крові, тобто нормалізується гормональний фон, а сперматозоїди стають рухливішими.
Левітру можна поєднувати з алкоголем, але робити це треба вкрай обережно, адже при збільшенні кількості випитого алкоголю збільшується ймовірність виникнення побічного впливу на організм. 

Avana (Аванафіл).
Один з найшвидших препаратів для покращення ерекції, який є найменш токсичним та шкідливим для чоловічого організму. Завдяки Аванафілу кров починає активніше циркулювати і повністю заповнювати запалі тіла члена. Таблетку слід приймати за пів години до запланованого статевого акту. Добова доза препарату - лише одна таблетка. Аванафіл можна поєднувати з алкоголем, але зловживати алкоголем, звичайно ж, не треба. 

Варто зауважити, що дані препарати не впливають на ступінь сексуального збудження, а чинять вплив лише на ступінь ерекції. Тому без природного сексуального потягу до партнерки препарати для покращення ерекції не подіють.

Де в Україні купити препарати для покращення ерекції?
На нашому сайті Vostok-Secret ви можете купити згадані в статі препарати для покращення чоловічої сили, такі як: Сіаліс, Левітра, Авана, Віагра, Дапоксетин, препарати для жіночого збудження та також жіночу віагру в потрібному вам дозування за вигідною ціною та доставкою по Україні: Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Чернігів, Суми, Дніпро, Черкаси, Полтава, КІровоград, Одесса, Миколаїв, Ужгород.