Вальгусна деформація великого пальця ноги - це патологія, при якій великий палець стопи людини відхиляється назовні, на його кістці з'являється виступ – так званий халюс вальгус або як його ще називають в народі «кісточка».

Найчастіше ця хвороба з'являється у жінок та може розвиватися до 40 років. Цей наріст не дозволяє носити звичайне взуття, особливо на підборах, завдає болю та неприємних відчуттів. Основними причинами його виникнення є поперечна плоскостопість, слабкі м'язи і сухожилля стопи, та навіть спадкова схильність.

 

Причини появи вальгусної деформації пальця стопи

Однією з найпоширеніших причин розвитку хвороби hallux valgus є генетично обумовлена недостатність та слабкість з’єднувальної тканини. В такому випадку важливу роль відіграють форма та довжина кісток стопи. В деяких випадках стопа навіть може деформуватися й при правильному зв’язковому апараті. Наприклад, до появи та створення деформації можуть призводити збої у ендокринній системі, що в свою чергу спричинить зміни у структурі з’єднувальної тканини. Інші фактори появи вальгусної деформації у жінок – це вагітність, зайва вага, плоскостопість, травми стопи, носіння взуття на високих підборах або вузького й незручного взуття. В багатьох випадках діагноз можна встановити при огляді стопи лікарем ортопедом-травматологом або хірургом та не доводити хворобу до запущеного стану при якому може допомогти тільки хірургічне втручання.

При перших ознаках вальгусної деформації лікарі призначають спеціальні ортопедичні міжпальцеві фіксатори, гелеві міжпальцеві перегородки, силіконові протектори для пальців стопи,  роздільники першого та другого пальця, вальгусні шини тощо. Ці пристосування дають позитивний ефект, зменшують біль та втомлюваність ніг. 

 

Кращі ортопедичні товари для лікування та профілактики вальгусу

Наприклад, фіксатор Valgus Pro для корекції великого пальця ноги буде незамінним для лікування та профілактики вальгусної деформації. Він виготовляється з дуже м'якого еластичного силікону, універсального розміру, щільно сидить на великому пальці, не передавлює його, не порушує кровообіг. Такі фіксатори можна носити в будь-якому взутті, крім взуття із завуженим носком. Також добре тримається й без взуття на босу ногу, тому його можна носити і вдома.

Для людей, які страждають hallux valgus, та в кого вже спостерігається шишка на нозі, для лікування краще підійде спеціальна вальгусна шарнірна шина. Ця шина допоможе зменшити кісточку на нозі, а також буде корисною при при болях в області шишки на нозі, запальних захворюваннях суглоба великого пальця стопи. Завдяки своїй будові та шарніру вона повторює згинання суглоба великого пальця людини та не дозволяє травмувати його при ходьбі, зменшує відчуття дискомфорту та втоми. Шина виробляється з гіпоалергенних матеріалів та має універсальний розмір, що підійде для будь-якої ноги. В такій ортопедичній шині можна ходити босоніж, у тапочках, у вільному взутті та навіть спати.

Також одним з найпопулярніших товарів для профілактики деформації пальців ніг є гелева міжпальцева перегородка яка знижує болючість у передньому відділі стопи та суглобах пальців стопи. Може застосовуватись для корекції одного пальця при hallux valgus, так і при деформації другого пальця. Перегородка не деформується, підвищує комфортність взуття, зменшує почуття дискомфорту та втоми при ходьбі. Пластичність матеріалу дозволяє носити перегородку без збільшення розміру взуття, а збагачений вітамінами матеріал, пом'якшує та захищає шкіру. Виробляється з чистого гелю медичного ґатунку на основі мінеральних масел.

 

Де купити ортопедичні пристосування від деформації пальців стопи?

На нашому сайті можна купити міжпальцевий фіксатор недорого, ортопедичні фіксатори, вкладиші, коректори стопи, протектор для пальців стопи, роздільник першого та другого пальця, силіконовий міжпальцевий протектор, фіксатор VALGUS PRO від виробника. У нас Ви завжди знайдете широкий асортимент, доступні ціни, різні умови оплати та доставки. Оплатити своє замовлення завжди можна за реквізитами на картку ПриватБанку, Монобанку, або безпосередньо на пошті.  Доставка відбувається щоденно у будь-яке відділення Нової Пошти в Україні. З нами дуже зручно співпрацювати, тому що ми працюємо лише з перевіреною продукцією та гарантуємо її високу якість. 

Чекаємо на Ваші замовлення! Та будемо раді новій співпраці!