Штучна шкіра – це дуже популярний нині матеріал, який відрізняється від інших своїми особливими властивостями. Її найчастіше купують ті, хто проти вбивства тварин заради одягу або ті, кому не вистачає коштів на покупку натуральної шкіри. Швидше за все, що вам траплялися вироби, матеріал яких на вигляд схожий на шкіру, але трішки від неї відрізняється. Штучна шкіра – це полімерний матеріал, який імітує натуральну шкіру. З неї виготовляють дуже багато виробів, таких як: одяг, сумки, верхній одяг, меблі, салон машин та інше.

Штучні аналоги цілком можуть замінити натуральний матеріал. І якщо перші примірники були недостатньо міцні та поступалися декоративними властивостями, то сучасну штучну шкіру від натуральної майже не відрізниш. Завдяки сучасним технологіям деякі виробники спромоглися зробити запах шкірозамінника максимально схожим до натуральної шкіри. До того ж, коштує шкірозамінник недорого у порівнянні з натуральною шкірою. Штучна шкіра зручна в розкрої та пошиті, довговічна, їй можна надати будь-якого кольору і вона має доволі багато різних текстур. Її виробляють як дуже щільною та міцною, так і тонкою та еластичною. Не дивно, що шкірозамінник має широку область використання – синтетичний матеріал представлений в неймовірному різноманітті.

Склад та види штучної шкіри

Виробляють штучну шкіру з каучуку, поліуретану, мікрофібри чи ПВХ. Виготовляють матеріал по різному. Зазвичай використовують пошарову технологію виробництва, причому склад основи відрізняється. Це і визначає кінцевий склад та ціну матеріалу. Щоб розібратися, з чого саме роблять штучну шкіру, треба розібратися, як роблять цей матеріал. Полімери заливаються на тканину або неткану основу. Тканини, що йдуть під штучну шкіру, можуть бути натуральними, змішаними, або повністю синтетичними. При цьому склад зовнішнього шару, може бути таким:

 • мікрофібра;
 • поліуретан;
 • ПВХ;
 • каучук.

Існує дуже велика різноманітність штучної шкіри. Матеріал варіюється за властивостями, призначенням та зовнішнім виглядом. Існує штучна шкіра гладка і з тисненнями, лакова і матова. Також шкірозамінник вирізняється дивовижною палітрою кольорів. Шкірозамінник чорного кольору вважається фаворитом, але не менш популярними є бежева та молочна, біла та сіра, червона та синя штучна шкіра.

Види шкірозамінника визначаються призначенням матеріалу:

 • шкірзамінник палітурний - використовується для виготовлення блокнотів, обкладинок книг та щоденників;
 • шкірзамінник автомобільний - використовується для перетяжки салону та виготовлення чохлів. Відзначається високою стійкістю до стирання;
 • шкірзамінник для взуття - має практичну палітру, але зустрічаються і доволі незвичайні забарвлення. Взуттєва шкіра має достатню жорсткість та міцність, а найбільш популярними є варіації під матову шкіру та лак;
 • шкірзамінник меблевий - має гладку поверхню та невибагливий у догляді, найкраще підходить для обшивки диванів та крісел. У меблевого шкірзамінника присутній дуже привабливий дизайн, який чудово поєднується з такими властивостями як міцність, довговічність та водонепроникність.
 • шкірзамінник сумочний – використовується для пошиття сумок, рюкзаків, портфелів тощо. 

Переваги штучної шкіри над натуральною

Якщо порівняти штучну шкіру з натуральною, то у шкірозамінника є свої переваги, такі як:

 • Міцність та зносостійкість. Використовуючи сучасні технології шкірозамінник часто виготовляють навіть міцнішим за натуральний матеріал;
 • Ціна доступна широкому колу користувачів. Саме визначення штучної шкіри говорить про те, що для її виробництва використовують синтетичні волокна та матеріали. Крім того, способи виробництва відрізняються і зазвичай не вимагають безлічі ресурсів, тому ціна на такі матеріали є значно нижчою;
 • Гуманність. Для виробництва шкірзамінника не використовують матеріали тваринного походження. Тому жодний житель природи не страждає.

Де купити якісну штучну шкіру?

Штучну шкіру різної текстури та кольору ви можете купити на сайті Швацький світ Stabitex. Вас чекає широкий асортимент товарів та вигідні ціни. Штучна шкіра купити оптом, дрібним оптом та вроздріб ви можете на нашому сайті, оформивши замовлення в корзині або зателефонувавши нам. Ми доставимо ваші замовлення поштовими службами по всій Україні, зокрема: Київ, Харків, Львів, Миколаїв, Луцьк, Суми, Чернігів, Чернівці, Запоріжжя, Дніпро, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Вінниця, Хмельницький, Кропивницький, Полтава, Дніпро, Херсон.

Заходьте на наш сайт, обирайте та замовляйте якісний та різноманітний шкірозамінник!