Косметологічні та СПА-центри, масажні салони і кабінети краси - сьогодні затребуваний і прибутковий бізнес. Послуги популярні серед жінок і чоловіків, які хочуть виглядати доглянуто, молодо і стежити за собою. Клієнти готові платити гроші за кваліфіковані послуги і хороший ефект, що і привертає все більше бізнесменів відкривати такі салони. Крім бізнес-плану і стратегії підприємцю доведеться підготувати і дозвільні документи - отримати ліцензії на деякі види медичних послуг - ті, які надають проникаюче вплив на шкіру і організм людини, мають лікувальну дію.

 Документи для відкриття салону краси

Відкриваючи салон, на першому етапі бізнесмен вибирає вид майбутньої діяльності – це власне підприємство з нуля, відкриття по франшизі або покупка готового бізнесу. Курси «Як розпочати свій бізнес з нуля» за косметології дають на це відповіді. Для того, щоб мати можливість надавати медичні та косметичні послуги для профілактики або лікування шкірних покривів, слід отримати ліцензії на кожну практику. Отримання ліцензій – другий етап. До послуг, що підлягають обов’язковому ліцензуванню в салонах краси відносяться:

1-    Догляд за обличчям – уколи краси, ботокс, мезотерапія, підтяжка шкіри, кріодеструкція, мікродермабразія, комплексний догляд і відновлювальні процедури.

2-    Догляд за тілом – антицелюлітний і лімфодренажний масаж, інвазивні процедури, лікувальний масаж, апаратна терапія, видалення бородавок, папілом, родимок, пілінг.

3-    Педикюр – видалення врослих нігтів, мозолів.

Всі процедури, які стосуються проникаючої дії на тіло або шкіру, як ін’єкції або хімічні впливи, а також маніпуляції, не сумісні з деякими захворюваннями, наприклад, масаж, заборонені до практики особам, які не мають медичної підготовки або ліцензії. Якщо салон краси буде надавати тільки іміджеві послуги, як стрижка, візаж, манікюр, ліцензія для цієї діяльності не потрібна. Підприємець, який вирішив відкрити косметологічний кабінет, може не мати профільної освіти й найняти кваліфікованих співробітників, включаючи керівника. При цьому сам бізнесмен повинен розбиратися в частині економіки і юридичних аспектів. Для цього можна пройти спеціальний курс для керівників салонів краси та отримати достатню підготовку і практику. 

То почнемо? Успіх не за горами — всього сім кроків.

  1. Складаємо якісний бізнес-план, без якого на солідні дивіденди годі й розраховувати. Візьмемо до уваги всі потенційні витрати і вірогідні прибутки, починаючи з купівлі чи оренди приміщення і закінчуючи підбором персоналу.
  2. Обираємо приміщення у найзручнішому районі і поруч з приємними сусідами — з модним бутіком чи великим торгівельним центром, наприклад.
  3. Створюємо концепцію, розробляємо план приміщення і його дизайн, обираємо вишуканий стиль і зручні меблі.
  4.  Купуємо устаткування, заздалегідь передбачивши не тільки інструменти і техніку, а й розхідні матеріали — шампуні, креми, лаки, від яких клієнтки будуть у захваті.
  5. Реєструємо салон і налагоджуємо документообіг.
  6. Підбираємо персонал з урахуванням майстерності та навичок комунікації і складаємо прайс-лист на послуги салону краси.
  7. Розроблюємо і втілюємо рекламну компанію.                                                                                                                                                                                                                                                  Ми чекаємо на Ваш дзвінок.