Волоконний лазерний маркер

   Що таке волоконний лазерний маркер, та які переваги саме такого типу лазера? Волоконний лазерний маркер - високотехнологічний пристрій нового покоління з твердотілим лазерним джерелом, який використовується для швидкого і точного нанесення маркування на різні металеві та неметалеві поверхні. Волоконно-лазерні технології надають багато переваг порівняно з іншими лазерними технологіями. Можна виділити такі переваги:

- висока якість і швидкість маркування;
- висока надійність;
- можливість обробки різних металевих і неметалевих матеріалів;
- безконтактна обробка без пошкодження виробу;
- відсутність витратних матеріалів;
- простота у використанні.

Важливою перевагою лазера є ще те, що лазерний промінь може наносити чіткі написи або ж малюнки на вироби будь-яких форм та розмірів, в тому числі й на дрібні мікросхеми та чіпи.

Принцип роботи. Завдяки фокусуванню лазерного променя можна дуже швидко генерувати тепло в декілька тисяч градусів, саме це дає змогу обробляти будь-які матеріали. Випар матеріалу відбувається під дією лазерного променя. Волоконний лазер може оброблювати такі матеріали: сталь, бронза, срібло, золото, титан, мідь, пластик, мармур, шкіра та інші .

Де можна застосувати волоконний лазерний маркер ?

Лазерні маркувальники часто застосовуються в масовому виробництві. Саме даний товар дозволяє наносити на комплектуючі або готову продукцію коди, дату і час, логотипи і т. п. Також лазери використовують у рекламно-сувенірній сфері (виготовлення кулонів, ножів, табличок і т. п.).

Лазерні машини мають широке використання в машинобудівній сфері; при випуску товарів медичного спрямування; в автомобіле-, літако- та суднобудуванні; на заводах, що випускають продукти харчування; в ювелірній та годинниковій справі.

Зверніть увагу, що лазерний маркер заборонено використовувати для обробки горючих та вибухонебезпечних матеріалів. При роботі категорично забороняється дивитися безпосередньо на промінь лазера, адже вихідний промінь пристрою містить видиме і невидиме випромінювання, що дуже шкодить людському оку. Тому при роботі завжди надівайте захисні окуляри.

Тож якщо Ви вирішили замовити волоконний лазерний маркер, то компанія CNCPROM до Ваших послуг. Компанія на ринку більше 10 років, що з кожним роком виправдовує очікування своїх клієнтів. Саме тут Ви знайдете низькі ціни по Україні на ЧПУ. Менеджери обробляють ваші електронні заявки досить швидко, тому довго чекати Вам не доведеться. Вони допоможуть Вам знайти потрібний товар та проконсультувати з даного питання.