Очищенння зерна - це досить важливий етап для отримання якісної продукції. Сучасне обладнання дозволяє покращити якість зерна. Для цього необхідні спеціальні машини. Процес очищення вороху від домішок складається з кількох етапів. На кожному із цих етапів використовується спеціальне обладнання для очищення зерна, яке має свою функцію. Якщо у зерна є багато домішок, то це, звичайно, погано вплине на його подальше зберігання. Тому очищення займає центральне місце після збору маси.

"Завод Мороза" пропонує різні види машин для очищення та сортування насіння відповідно до таких етапів:

  • Підготовчий етап. Зерно проходить обробку одразу після збору, щоб уникнути проростання та зволоження зібраного урожаю. На даному етапі грубими решетами, скальператорами та потоком повітря очищаються з вороху найбільші домішки. Попереднє очищення зазвичай відбувається після збирання зернової культури. Саме тоді техніка відділяє зерно від грубих, дрібних та великих домішок.
  • Первинний (основний) етап. Первинне очищення зернової культури проводиться одразу після попереднього сушіння та очищення. Для обробки матеріалу на даному етапі компанія рекомендує трирешiтнi машини, робота яких грунтується на комбінованій дії повітряного потоку та решіт. Зверніть увагу на СОМ-30М - високопродуктивний очисник. Машина досить проста та надійна в експлуатації. Ця машина має високоефективну систему аспірації та очищення сит. На основному етапі важливим завданням є те, щоб відібрати найбільше сміття, але при цьому потрібно, щоб кількість зібраного урожаю не змінилась.
  • Вторинний (остаточний) етап. Цей етап ще називають кінцевою обробкою зернової культури. Для обробки користуються досить складними механізмами. Для кінцевого етапу використовують трієрні машини. При роботі цього виду техніки виділяються компоненти зернових домішок та сміття. Ця техніка дає змогу остаточно відділити зерно від непотрібних домішок. Саме тут ми доводимо масу до якісного стану, яка відповідає вимогам. Вторинна очистка передбачає навіть очищення важкодоступних домішок.

Для ефективного очищення на цьому етапі «Завод Мороза» рекомендує скористатися ОВУ-25. Дана техніка підходить для експлуатації у різних кліматичних умовах. Тому робота цієї машини має вагоме значення в обробці зернового продукту.

Компанія радить звернути увагу на стаціонарну очисну машину СОМ-60К. Це техніка, яка призначена для очищення культур від відходів. Завод рекомендує цю машину для продуктивної роботи для хорошої подальшої реалізації сировини.

Тож для продуктивної роботи та хорошого продажу товару потрібне таке зерно, яке пройшло досить інтенсивну обробку та очищення, адже від цього залежить ціна продукту. ''Завод Мороза'' виробляє тільки якісну та потрібну клієнту техніку. Вам допоможуть з вибором та порекомендують потрібний товар.

Якщо Ви працюєте в сферi аграрного бізнесу чи вирішили зайнятися цією сферою діяльності, то купуйте обладнання для очищення зерна у наших вiтчизняних брендів. ТОВ "Завoд Морoза" зможе підібрати Вам товар для будь-якoгo виду зернової культури, адже за 15 років роботи дана компанія задoвільнила вже тисячі клієнтів та зарекомендувала себе, як гідний конкурент у сфері машинобудування.