Для обігріву тварин та птахів використовують різноманітні прилади, один із таких - це електрогрілка.

Якщо грілка купується для птахів, то можете бути впевненими, що вона допомагає швидшому росту пташенят. Якщо ж Ви маєте на меті придбати прилад для пухнастого домашнього улюбленця, тоді тваринка зможе просто спати на поверхні та отримувати тепло під час низької температури повітря. Саме тому товар є досить популярним серед клієнтів. Елекрогрілка є простою у користуванні та дуже комфортною.

Електрогрілка для тварин купити яку пропонує ТМ "Shine" є водонепроникною, що досить важливо. Цей пристрій призначений для обігріву птахів та домашніх тварин. Ви можете використовувати товар як для маленьких курчат, качат, кроликів так і для котів та собак, а також для тераріуму.

Електрогрілка контактна, тобто працює тільки при зіткненні з частинами тіла. Повітря вона не гріє, а прогріває тільки поверхню, до якою стикається. Прилад чудово тримає тепло по всій поверхні, на ньому можна навіть стоячи відчувати тепло та комфорт. Ви можете не хвилюватися за безпеку, адже на пристрої стоять спеціальні датчики, які контролюють весь процес. Температура нагрівання від 30 °C до 60 °C, регулятор температури є плавним.

Електрична грілка для домашніх тварин та птахів з водонепроникним чохлом є більш безпечною та комфортною. Тому можна не боятися, що вона може при падінні пошкодитися чи, наприклад, при високих коливаннях вологості повітря навіть зламатися.

Можна виділити такі основні переваги даного товару:

  • Забезпечує швидкий нагрів;
  • Захист від перегріву;
  • Плавне регулювання температури;
  • Абсолютна безпека розрахована на багато років.

Перед використанням важливо не забувати про перевірку на наявність дефектів. Якщо при включенні Ви відчули, що поверхня починає нерівномірно нагріватися і є місця з дуже сильним нагріванням - це означає, що електроспіраль грілки пошкоджено і товар не можна використовувати. Це дуже важливо! Також перед включенням переконайтеся, що електроприлад і внутрішня поверхня чохла суха. І пам'ятайте про те, що зберігати електрогрілку для тварин та птахів потрібно в горизонтальному положенні, уникаючи перегинів.

Купити електрогрілку за вигідною ціною ви зможете у компанії '' Shine ''Цей виробник надасть Вам повну інформацію про електрогрілки та інструкції щодо використання. Компанія виготовляє та продає даний товар не один рік і залишає задоволеними тисячі клієнтів.

Тож якщо Вам сподобався товар , то звертайся до менеджерів компанії '' Shine '' або просто оформляйте своє замовлення через корзину!