Лохину вважають одним з найцінніших природних продуктів, який все частіше починає приваблювати до себе садівників. Багато людей просто хочуть виростити у себе вдома декілька кущів цієї ягоди і просто насолоджуватися цим дивовижним смаком. Ця рослина є не тільки дуже смачною, але й саме вона лікує від захворювань та підтримує наш організм різноманітними вітамінами. 

Як вибрати саджанці лохини?

 Три основні критерії, які потрібно враховувати при купівлі саджанців:

  • зовнішній вигляд;
  • вік;
  • наявність закритої кореневої системи.

В першу чергу спеціалісти радять звернути увагу на зовнішній вигляд саджанця. Здорові рослини відповідно мають гарний вигляд. Залежно від періоду, коли купується саджанець, вони мають зовсім різний вигляд. Обов'язково обирайте гарний кущ, адже тоді будуть закладені додаткові плодові гілки. Не забувайте, що купуючи кущі лохини, потрібно звернути увагу на закриту кореневу систему, де вже гарно сформоване коріння, бо саме це дає змогу садити саджанці протягом всього сезону. 

Якщо Ви бажаєте чимшвидше отримувати плоди, тоді Вам потрібно купити 3-річні саджанці лохини, тому що саме рослина після трирічного віку починає давати перші зародки. 

Як виростити саджанці лохини

В цілому, лохина належить до невибагливих рослин. Але слід пам'ятати, що вона потребує деяких правил догляду. 

  По-перше, контролюйте полив під час першого року посадки. Не допускайте навіть незначного пересихання грунту. 

По-друге, якщо хочете мати хороші плоди, то час від часу потрібно підживлювати кущі. 

По-третє, місце для саджання повинно бути добре освітлене, тому що чим більше світла потрапляє на ягоди, тим вони солодші.

 По-четверте, вагоме значення має вибір грунтів. Кращими грунтами для висадки лохини будуть слугувати торф'яні, піщані та глинисті грунти.

Саме ці практичні та прості правила допоможуть Вам виростити смачні плоди . 

  Якщо вирішили купити сертифіковані саджанці лохини, не вагайтеся, адже ця рослина є досить популярною по всій території країни. Наприклад, за кордоном практикують вирощувати дану рослину у контейнерах. Але для півночі та заходу такий метод не дуже підходить. Тому на території України найчастіше садять дану рослину на відкритому грунті. Пам'ятайте, що кущі лохини не переносять морози вищі за 15 ०С . При закладанні плантацій відстань між кущами повинна бути 2 м - мінімум. 

  Купити саджанці лохини в інтернет - магазині "СонцеСад" – це гарантія хорошого урожаю та якості. "СонцеСад" займається вирощуванням та реалізацією посадкових матеріалів. На сайті Ви знайдете великий асортимент насіння.