Швейні нитки, голки та тканини: як досягти ідеального тандему?

Рекомендації компанії ТОВ «Центр швейного обладнання» https://sewingcenter.com.ua/ – офіційного представника голок Schmetz в Україні.

            Під час підбору швейних ниток та голок слід звернути увагу на такі аспекти:

            - відповідність ниток виду та товщині тканин;

            - відповідність розміру ниток номеру голок.

            Тільки непрофесійний кравець шитиме брезентову тканину вишивальними нитками, а ніжну тканину газ – армованими нитками або класичними бавовняними нитками з довговолокнистої бавовни.

            Логіка проста: товста тканина – товста швейна нитка! А голки, що використовуються, повинні відповідати обраним ниткам.

Нюанси підбору голок та ниток

            На голці знаходиться спеціальний жолоб, у який заправлено нитку. Розрив швейної нитки можливий через її невідповідну ширину та тертя, це стосується навіть армованих ниток. Тобто, при обробці шви обов'язково розтягнуться, а нитки розійдуться убік.

            Також, пропуск стібків можливий через дуже тонку нитку, яка постійно обривається. Шов вийде слабким і нитки одразу розійдуться.

            Бажаєте зробити ідеальний рядок? Вірно підбирайте нитки для шиття відповідно до типу голок та виду майбутнього виробу.

            Залежно від нитки, виду тканини змінюється і сам тип голки: слід підбирати вірне вістря, розмір вушка під потреби кравця та виробу.

            Наприклад, трикотажні вироби, що дуже розтягуються, рекомендовано шити голками із закругленим вістрям, а вироби зі шкіри - голками із ріжучим вістрям для легкого проникнення крізь волокна.

Співвідношення розмірів швейних ниток та голок

            Існує кілька варіантів підбору ниток до номеру голок та типу тканини:

            - для бавовняних та шовкових тканин треба використовувати номери голок від 60-70. При цьому номер ниток з бавовни повинен бути від 60-120 для шовкових ниток номер 65-75;

            - для бавовняної напівтонкої тканини підходять номери голок з 75-90, номери ниток Sofia з бавовни 50-60, а номери шовкових ниток 65-75;

            - для роботи з бавовняною тканиною слід використовувати наступні номери голок: від 75 до 90, ниток з бавовни 50-60, а ось шовкові нитки краще не використовувати зовсім;

            - для лляного полотна слід підбирати наступні номери голок: 85-90, а номери ниток з бавовни: 40-60;

            - для шовкової та костюмної тканин найкраще підійдуть голки з номерами 85 та 90. У свою чергу, номери ниток з бавовни лише 50-60, а номери шовкових ниток з 65-75.

            - для роботи з костюмною тканиною ідеально підійде номер голки 100, номер ниток з бавовни 30, а шовкових ниток лише 18 та 33.

            - для брезенту, парусини, лляної тканини слід підбирати голки з номером 100 та 120. У свою чергу розмір ниток з бавовни повинен бути 20.

            Підбираючи швейні нитки, звертайтесь тільки до перевіреного постачальника ТД-Комерційний Центр. ТОВ, який має відмінну репутацію на ринку, а також статус офіційного представника товару.