Deutz AG - виробник, який виготовляє надійні та якісні двигуни для спецтехніки. Компанія з великим досвідом роботи у сфері ремонту та сервісного обслуговування двигунів  "DEUTZ". Також підприємство займається продажем оригінальних запчастин та двигунів в зборі.

    У Кельні-порці знаходиться штаб-квартира DEUTZ  AG. Саме тут розробляються та проходять випробування всі двигуни DEUTZ. Крім того, компанія виробляє в Кельні сучасні двигуни серії DEUTZ TCD потужністю близько 290 кВт.

   Кожні 90 секунд новий двигун "DEUTZ" виходить із заводу для використання у будівельній та сільськогосподарській техніці, вантажно-розвантажувальних роботах, стаціонарних установках, а також вантажних та залізничних транспортних засобів.

   У районі Кельн-Кальк із 2001 року працює сучасний центр логістики. На полицях знаходиться близько 80 000 деталей: від найменшого кільця-ущільнювача до прецизійного колінчастого валу. На складі постійно є розпилювачі, генератори, стартери, вкладиші корінні і шатунні та багато інших деталей для ваших механізмів.

   Компанія "DEUTZ" спільно з групою AGCO (Буенос-Айрес) виробляє серійні двигуни 913 та 1013, а також комплекти Gen на території спільного підприємства "DEUTZ". AGCO MOTORES S. A. (DAMSA) площею понад 4000 квадратних метрів. Двигуни використовуються майже виключно на місцевому ринку. Основне застосування сегментів сільського господарства та стаціонарних електрогенераторів.

   Спільне підприємство "DEUTZ" Dalian з 2007 року спільно з групою компаній First - Automotive-Works (Китай) здійснює свою діяльність з виробництва двигунів у Китаї. Тут дизельні двигуни від 3 до 8 літрів випускаються в основному для автомобільного та промислового застосування на китайському ринку. Починаючи з 2019 фінансового року та з запровадженням китайського законодавства про емісії (China IV), асортимент продукції "DEUTZ"  Dalian значно розширився.

  "DEUTZ" докладає максимум зусиль, щоб всі клієнти залишилися задоволеними, адже компанія налагодила хороші зв’язки з багатьма кращими Європейськими виробниками.

   Головний принцип співпраці підприємства з клієнтами - це послідовний та стабільний розвиток партнерських відносин. Виробництво налаштоване на довгострокове та взаємовигідне співробітництво.

  Отже, "DEUTZ" – це підприємство, яке має підхід до кожного клієнта. Купуючи товар, Ви отримаєте якість та гарантію не на один рік. Компанія завдяки своїй наполегливій праці, вийшла на Європейську арену серед продажів та обслуговування двигунів.