Полуниця (суниця садова) - це соковита, запашна та смачна ягода. Багато для кого - це смак дитинства. Існує дуже багато сортів полуниці садової, але яка смачніша і краща? Все залежить від того, які у вас вимоги до ягід. Більшість сучасних сортів мають великі ягідки та є високоврожайними. Суницю садову поділяють на види. В загальному можна виділити наступні види за терміном дозрівання:
   - раннього терміну дозрівання;
   - середнього терміну дозрівання;
   - пізнього терміну дозрівання;
   - ремонтантна полуниця;
   - полуниця нейтрального світлового дня.

   Давайте більш детально розглянемо деякі з перерахованих видів полуниці.

    Полуниця раннього терміну дозрівання.
   Вирощування ранньої полуниці має свої переваги, такі як:

  • в залежності від різновиду врожай можна збирати вже з середини травня;
  • навіть якщо полуниця отримує мало сонця та тепла, то ягоди дозрівають солодкими та смачними;
  • більшість рослин запилюються самостійно;
  • період збирання врожаю - 3-4 тижні;
  • рослини адаптовані до вирощування на території всієї України;
  • морозостійкі кущі;
  • великий вибір сортів.

   Інтернет-магазин “СонцеСад” пропонує вам купити саджанці ранньої полуниці таких сортів як: Суниця садова Квікі, Суниця садова Румба, Суниця садова Азія, Суниця садова Амі, Суниця садова Джолі.

    Ремонтантна полуниця
   Цей вид суниці садової нині найпопулярніший, оскільки сорти ремонтантної полуниці за сезон дають врожай кілька раз. В свою чергу сорти ремонтантної полуниці мають свої плюси, такі як:

  • ягоди дозрівають, так би мовити “хвилями”. Перший період плодоношення вже вкінці травня, другий - в той самий час, що і звичайна полуниця, а третій - в середині осені.
  • кущі більш стійкі до температурних перепадів;
  • плоди не псуються під час транспортування.

    На нашому сайті, Ви можете купити саджанці ремонтантної суниці садової, сортів: Суниця садова Фортуна та Суниця садова Гармонія.

    Полуниця нейтрального світлового дня.
   Полуницю нейтрального світлового дня часто плутають із ремонтантною полуницею. Але в них є вагома відмінність: полуниця нейтрального світлового дня дає плоди протягом всього літа стабільно і безперервно, а не періодами, як ремонтантна. Мабуть, це єдина відома відмінність між цими видами полуниці. Оскільки даний вид плодоносить протягом всього літа, то рослини втрачають багато сил і їм потрібен особливий догляд та підживка.

    Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі саджанці суниці садової нейтрального світлового дня, таких сортів як: Суниця садова Мурано, Суниця садова Кабрілло, Суниця садова Мальга, Суниця садова Альбіон.

    Де купити полуницю саджанці?
   На сайті нашого інтернет-магазину “СонцеСад” ви можете переглянути та купити не лише згадані вище сорти, а й інші сорти суниці садової. Також наш магазин реалізує саджанці полуниці оптом.

    Для покупки оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте нашим консультантам пзаномером телефону, вказаному на сайті. Ми доставляємо Ваші замовлення за допомогою поштових перевізників по території всієї України, зокрема такі міста як: Київ, Харків, Львів, Житомир, Кропивницький, Суми, Чернігів, Черкаси, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Луцьк та інші.