Суші на сьогоднішній день є досить популярними, адже багато хто замовляє цю смакоту собі на обід. Тому багато закладів роблять роли на виніс і для цього потрібні спеціальні упаковки. Завдяки таким блістерам суші можна спокійно переносити та перевозити. Але важливо ще правильно вибрати упаковку, адже це гарантія того, що замовлення доїде до клієнта в цілісності.

 Упаковка для суші виготовлена з спеціального пластику. Саме такий пластик не змінює колір та смак продукту. Матеріал не викликає алергію та не завдає людському організму жодної шкоди. У майбутньому цей пластик підходить для переробки, що є досить необхідно та практично на сьогоднішній день.

Упаковка для суші повинна мати такі характеристики:

  • Матеріал повинен бути безпечним та не вступати в реакцію з продуктами харчування;
  • Висока міцність – важливо, щоб упаковка була міцною та стійкою до механічних пошкоджень;
  • Герметичність – кришка повинна дуже добре прилягати до основи
  • Оптимальний розмір.

 Контейнери для суші можуть мати одну або більше секцій. В більшості використовуються упаковки, де є декілька відділів – більший для ролів, а менші секції призначені для імбирю, васабі та соусів.

Також важливим моментом при виборі упаковки для ролів є прозора кришка. Коли клієнт замовляє суші, він повинен бачити свій товар одразу, навіть ще не відкриваючи його. Також прозора кришка контейнера передбачає те, що заклад може наклеїти свій логотип.

 Отже, якщо Ви бажаєте залучити більше клієнтів презентабельним зовнішнім виглядом товару, за допомогою пластикового контейнера, - тоді "Пласт-а-Пак" допоможе це зробити. Виробництво займається виготовленням блістерних упаковок. "Пласт-а-Пак" - підприємство, яке створене за сучасними технологіями та пропонує для продажу упаковки різних видів та розмірів. Форма є різною, частіше використовують прямокутну або круглу. На сайті Ви знайдете весь асортимент товару за доступними цінами.

 Приділіть час, щоб вибрати та купити упаковку для суші для подальшого використання. Адже якість контейнера для їжі гарантує більше задоволених клієнтів, які повернуться до Вас знову. "Пласт-а-Пак" рекомендує замовляти саме у них одноразовий посуд для суші, тому що тут Ви отримаєте хорошу якість за низькою ціною.

  Заходьте в інтернет - магазин та вибирайте упаковку для свого закладу чи підприємства. Менеджери-консультанти допоможуть Вам з вибором та швидко оформлять ваше замовлення. Додаткову інформацію можна знайти на сайті.