Блістерна універсальна упаковка є одним із способів пакування харчових продуктів. Пластикові контейнери використовують для зберігання та транспортування їжі. Компанія "Пласт-а-Пак" виготовляє прозорі упаковки, що дають змогу клієнту одразу побачити своє замовлення, не відкриваючи його, що є дуже зручно та практично.

Підприємство "Пласт-а-Пак" пропонує виготовлення пластикової упаковки на замовлення . Виробництво зробить за індивідуальними розмірами замовника будь-який розмір та форму. Також за вашим бажанням ми можемо розробити дизайн та запустити його у виробництво протягом найкоротшого часу. Ми використовуємо сучасні технології і це допомагає виробництву виготовляти пластикові контейнери якісними та практичними.

Платиковий блістер буде дуже добре захищати вашу продукцію і покращувати зовнішній вигляд товарів. Блістерна упаковка використовується майже для всіх видів продуктів і чітко підкреслює той товар, який знаходиться у ньому.

Можна виділити такі основні плюси одноразового посуду:

  • Відповідність гігієнічним нормам;
  • Пластик не вступає в хімічну реакцію з їжею;
  • Зберігають свіжіть під час доставки;
  • Не змінюють смак.

Пластикові установки проходять перед продажем всі основні етапи перевірки якості, перш ніж потрапити до рук покупця.

Замовивши індивідульну упаковку, Ви отримаєте блістер з емблемою вашого закладу чи підприємтва. Контейнер буде виготовлений під ваші індивідуальні побажання, що зробить ваш товар особливим. Розробка упаковки проводиться на підставі моделі самого продукту за допомогою сучасних технологій, враховуючи всі ваші думки. Спочатку створюється дизайн, а потім узгоджується креслення майбутнього вибору. Після цих двох етапів виготовляється прес-форма.

 При необхідності фіхівці створять 3D модель товару і потім на основі цієї моделі проектується сама упаковка.
Підприємство виготовляє прес-форми для термоформування будь-якої складності. Навіть можна замовити форму з алюмінію твердих марок на фрезерному верстаті з ЧАУ.

Компанія "Пласт-а-Пак" дотримується особливого підходу до кожного із клієнтів. Ми гарантуємо співробітництво на вигідних умовах. Підприємство візьметься виготовляти замовлення в будь-якому обсязі, тому нашими клієнтами можуть бути не тільки великі компанії, але й маленькі фермерські підприємства.

Отже, якщо Ви вирішили замовити особливий пластиковий контейнер для їжі, тоді "Пласт-а-Пак" зробить це на вищому рівні. Виробництво постійним клієнтам надає знижки та можна розраховувати на відстрочку платежу.