Для початку давайте розберемось, що ж це таке та як правильно вибрати садовий ручний обприскувач. Це технічне обладнання, яке є чудовим помічником господаря у саду, на городі та в теплицях. Його основне призначення - допомагати у вирощенні хорошого врожаю та захисту від шкідників. На сьогоднішній день на ринку існує доволі багатий вибір садових ручних обприскувачів: є моделі із маленьким об'ємом для невеликих господарств та об'єми, які створені для промислових масштабів.

До вашої уваги пропонуємо садові ручні обприскувачі від торгової марки Квазар. Наша продукція знаходиться на ринку вже 15 років і за цей час встигла зарекомендувати себе як надійного помічника українських господарів. Високоякісні матеріали та широкий модельний ряд дозволяє обрати садовий ручний обприскувач на будь який смак, в залежності від ваших потреб.

Для чого можна застосувати ручний обприскувач?

- для розпилення води. У спекотні дні рослинам не вистачає вологи, тому для зволоження рослин підійде обприскувач Квазар об'ємом в 6 л, 9 л або 16 л.

- для підживлення рослин. Для насаджень, таr як і для людей, потрібні вітаміни. Тому використання садового ручного обприскувача фірми Квазар допоможе вам виростити ваш хороший врожай.

- для розпилення спеціальних сумішей. Часто рослини атакують різноманітні бактерії, комахи та шкідники. Ручні обприскувачі допоможуть у боротьбі із цими паразитами.

Обприскувач садовий ручний Квазар працює за пневматичним принципом накачуванням повітря, що дає змогу господарю самостійно закачувати повітря у бак без жодного додаткового обладнання.

За розмірами обприскувачі садові ручні класифікуються як:

- маленькі (д 5 л). Підходять для господарств із невеликою площею.

- середні (від 5 до 12 л). Таких об'ємів вистачить для обробки ділянки в декілька соток. Підходять для роботи в теплиці. Для зручності ручний обприскувач оснащений ременем із додатковою підкладкою для плечей, що робить його ще зручнішим у використанні.

- великі (до 25 л). Через великі розміри та вагу ці ручні обприскувачі можна знайти лише у вигляді ранця. Об'єму цього баку вистачить на досить велику площу городу або присадибної ділянки. Можуть виступати хорошою альтернативою великогабаритній с/г техніці.

Обприскувач садовий ручний купити можна в нашому інтернет-магазині «Агро Світ». У нас завжди в наявності уся лінійка обприскувачів. Також у магазині представлений широкий асортимент комплектуючих та запчастин. Оформити замовлення можна онлайн або ж за телефонами, вказаними на нашій сторінці. Також наші консультанти радо допоможуть вам у виборі обприскувача садового та дадуть відповідь на будь яке ваше запитання.

Обприскувач садовий ручний купити можливо гуртом та вроздріб. Доставляємо товар по всій території України будь яким зручним для вас перевізником. Самовивіз можливий у місті Запоріжжя. За деталями звертайтесь до наших консультантів. Ручний обприскувач Квазар – ваш незамінний помічник у домашньому господарстві.