Люди, що працюють у готельній індустрії, безумовно, стикалися з питанням, які меблі найкраще підійдуть для їхнього закладу? Це також одна з найважливіших проблем, з якою стикаються інвестори, які роблять перші кроки в галузі. Облаштування номерів у пансіонаті – завдання не з легких, через специфіку таких приміщень. Тому ми даємо кілька порад, які стануть у нагоді новачкам і розширять знання досвідчених готельєрів.

Однією з найважливіших характеристик, яку ми повинні враховувати, є довговічність меблів. Всі елементи повинні легко митися, а також бути стійкими до вологи. Добре, якщо вони зроблені з матеріалів, які не пошкоджуються механічно. Не менш важливою характеристикою меблів є довговічність та стиль, в якому вони виконані. Розробляючи інтер'єр, ми найчастіше хочемо надати йому конкретне оформлення. Його родзинкою стануть перш за все меблі. Єдиний стиль має велике значення для загального сприйняття приміщення клієнтами. Це позитивно вплине на їхню думку, що має призвести до збільшення трафіку в нашому гостьовому будинку.

При облаштуванні гостьового будинку ми повинні враховувати ресепшн, їдальні та коридори. Однак найбільша кількість меблів піде на облаштування кімнат. Від їх характеристик залежить, чи залишиться клієнт задоволений перебуванням і чи повернеться до нас знову. У готельних номерах мешканці найчастіше проводять вечори та ночі. Тому найважливіші предмети меблів, на які не варто шкодувати грошей – це ліжка та тумбочки. Велике значення мають і шафи для зберігання одягу.

Готельне ліжко, безсумнівно, найважливіший елемент готельного номера! Це буде основним фактором, який визначає, як гість оцінить перебування в готелі. Ліжко з матрацом (обов'язково зручним, бажано жорстким або середньої жорсткості) має з обох боків мати елегантні тумбочки,  де гості зможуть зберігати найважливіші речі та все, що вони хочуть мати під рукою ніч.

Вам цікаво, якого виробника меблів для готелів вибрати? Скористайтеся нашою пропозицією, доступною на https://elkon.ub.ua/, де ви знайдете чудові меблі для гуртожитків, готелів, санаторіїв, баз відпочинку. Наш багаторічний досвід є запорукою створення унікального, феноменального готелю, з якого гості не захочуть виїжджати.