Купуючи кухонне приладдя, ви, напевно, дбаєте про термін використання обладнання. Бажаєте, щоб воно служило довго і не створювало проблем під час приготування? Чавунний посуд магазину Сковорода – чудовий вибір, який повинен бути на кухні кожного кухаря, кулінара та любителя.

Представлені товари гарантують стійкість до механічних пошкоджень, стирання лаку та фарби. Сайт сковорода реалізує посуд лише з найкращих матеріалів.

Купівля чавунного посуду є хорошою ідеєю через економічність цього рішення. Він дуже міцний і стійкий до механічних пошкоджень. Тому при правильній експлуатації їх можна використовувати багато років. Також їх дуже важко спалити, оскільки вони мають температурну стійкість 250 градусів Цельсія. Ми їх рекомендують людям, які шукають, перш за все, довговічність і надійність. Готуючи обіди щодня на сильному вогні в емальованих каструлях, на жаль, потрібно враховувати, що з часом вона почне псуватися. З чавунними каструлями такої проблеми немає.

Переваги чавунного посуду:

  • найвища якість виконання
  • гарний дизайн і кольори
  • також ідеально підходить для подачі
  • найкращі теплотехнічні властивості матеріалу
  • ідеально підходить для страв, які вимагають смаження або тушкування на плиті та запікання в духовці

Незважаючи на безліч переваг, слід пам'ятати, що такий посуд досить важкий. Чавунний посуд довго нагрівається, але він також дуже довго віддає тепло. Отже, можна готувати страви, які вимагають тривалого приготування при нижчій температурі.

Магазин сковороди виділив кілька порад, як поводитися з посудом, щоб він прослужив роками. Перед використанням:

  • видалити всі етикетки та наклейки та промийте посудину водою
  • ретельно висушить
  • нагрійте невелику кількість жиру (наприклад, вершкове масло) на сковороді приблизно 3 хвилини. Після охолодження протріть залишки масла паперовим рушником - посудина готова до використання

Слід пам'ятати, що такі каструлі потрібно мити вручну, оскільки миття в посудомийній машині може їх пошкодити. Також чавунний посуд можна підібрати до кольорів кухні або власних побажань. Матеріал не деформується і на його поверхні при правильному використанні не залишається слідів використання.

Чавунний посуд має багато переваг. Однак, щоб він бездоганно виконував своє завдання, за ним потрібно правильно доглядати. Не покритий ніяким додатковим покриттям, чавун після кожного використання слід промивати гарячою водою і ретельно висушувати. Після висихання змастіть посуд маслом або іншим жиром. Завдяки цій процедурі посудина зберігає свої природні антипригарні властивості і не піддається корозії. У випадку з чавунним емальованим посудом змащування не потрібно. 

Вибираючи чавунний посуд, перш за все, ми рекомендуємо звернути увагу на розмір і місткість. Іншими важливими характеристиками, на які слід звернути увагу, є максимальна температура, при якій можна використовувати дану каструлю. Інтернет магазин сковорода пропонує різноманітний вибір чавунного посуду відповідної до ваших потреб та уподобань. Саме в нас можна купити чавунний посуд за найкращими цінами. Гарантуємо, що ви будете в захваті.