Переваги виробів з трикотажу:

  • Трикотаж – це доступний, дуже якісний матеріал, який не потребує ніякого особливого догляду. Він досить міцний, довговічний, а найголовніше добре зберігає форму. Крім того, його легко прати, а це дуже важливо, адже діти швидко зубруднюються.
  • Трикотажний одяг підходить для дівчинки та для хлопчика абсолютно однаково, оскільки він чудово сідає по фігурі, не обмежує ніяких рухів, не заважає грати в активні ігри, в які часто грають діти.
  • З трикотажу можна виготовляти дешевий одяг для будь-якого сезону: легкі літні речі, теплі осінні та зимові комплекти.
  • Тканина приємна на дотик, гіпоалергенна, добре пропускає повітря, дозволяє шкірі дихати, що особливо важливо враховувати при виборі дитячого одягу.

Одяг інтернет-магазину "Веселка" має всі ці переваги. Такий одяг дуже подобається маленьким модникам і їх батькам. Ми використовує найякісніші матеріали та сучасні технології, завдяки чому речі довго носяться, не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду.

А за для того, аби ви могли вибрати якісний дитячий трикотаж, пропонуємо вам дотримуватися певних критеріїв, а саме наступні: 

  • Потягніть тканину у різних напрямках – якщо матеріал швидко прийняв початкову форму, а не залишиться розтягнутим - він якісний.
  • Якщо виріб висить на вішалці чи маникені зніміть його і подивіться, чи не розтягнувся він і не деформувався.
  • Ретельно перегляньте шви – вони повинні бути добре прострочені і оброблені, неприпустимі нерівні строчки або нитки, що стирчать, особливо на виробах, призначених для дітей до 3 років.
  • Ознайомиесь зі складом тканини на етикетці – для віку 0+ краще за все вибирати речі, які у своєму складі мають 100% волокна бавовни. Дітям трішки старшого віку можна підбирати одяг з матеріалу, в якому присутні синтетичні волокна у кількості не більше 20%.
  • Дитячий трикотаж від виробника не линяє під час прання – для перевірки достатньо взяти шматочок вати, змочити його водою, а потім декілька разів провести по тканині: якщо вона не якісна - на ваті залишаться кольорові сліди.
  • Спідню білизну підбирайте особливо ретельно, адже вона безпосередньо контактує з ніжною шкірою дитини.

Щоб придбати якісний одяг, віддавайте перевагу виробам відомих торгових марок, які добре зарекомендували себе на ринку і досить тривалий час тішать високою якістю своїх клієнтів. В магазин веселка кременчуг дуже широкий асортимент позицій дитячий трикотаж, а на особливу увагу залуговують наші дитячі піжами оптом від виробника. Розумний вибір, висока якість!

Якщо вам потрібен дитячий трикотаж оптом від виробника (Україна), придбати його можна тут.