Раніше ми навіть не замислювались над вибором засобів для прання. Впевнені, що кожна господиня обирала найефективніші засоби, які здатні впоратись навіть з найскладнішими плямами. Але зараз настав час подумати про вплив фосфатів як на людину, так і на довкілля. Все більше до річок потрапляють фосфати, які призводять до росту водоростей та загибелі риб. Під час купання в річках фосфати потрапляють через шкіру в організм людини.

Білизну після фосфатних пральних порошків та гелів треба декілька разів ополіскувати, аби досягти 100% результату ополіскування та уникнути прояву алергії на шкірі.

Хімічна індустрія з кожним роком розвивалась та винайшла спосіб виробляти еко-засоби для прання, абсолютно безпечні для людини та довкілля, при тому здатні забезпечити 100% якість прання! Унікальне поєднання найважливіших характеристик! Адже прання мало не буває та еко-засоби для прання (безфосфатні пральні порошки та безфосфатні гелі для прання) надають можливість частішого прання без шкоди.

Еко-засоби для прання українського виробництва демонструють високі результати безпеки та ефективності. Дякі з них вже експортуються в країни ЄС та пройшли перевірку на відповідність європейським стандартам. У нашому інтернет магазині Ви знайдете еко-засоби для прання найкращих українських виробників. 

Робите замовлення вперше та не знаєте, що обрати? Телефонуйте 0 800 330 234.