В такі складні часи для України ми радимо вам економити!

Пропонуємо вам декілька способів економії, котрі стосуються ниток і виробництва якісних виробів.

Щодо вишивки, то пропонуємо вам звернути увагу на розпродаж турецької верхньої вишивальної нитки ТМ Durak. Є і віскоза, і поліестер. Вся нитка 5000 м, ціна 56 грн. Це дивовижна поліефірна нитка супер-якості, котра не вигорає і не линяє. Такої ціни не знайдете в Україні!

На низ для вишивки пропонуємо вам економити не лише кошти, а й час. Адже в нас є нитка, котру вже не потрібно перемотувати на шпулі - 75\2 Plastic Bobbins йде у шпульках, 144 шт в наборі. 16000 метрів - загальна довжина нитки. Глянцева, гладенька, забезпечує тонкість самої вишивки на виробі. Підходить для будь-яких тканин. Є чорна і біла.

Щодо шиття, то пропонуємо вам брати нитку 40\2 для прямострочки меншої намотки, а саме 4000 ярдів. Кількість відтінків менша, ніж у всій палітрі, але основні кольори є. А сама нитка на 11,50 грн дешевша від нитки з більшою намоткою. Це велика економія, якщо ви купуєте ниточки великими об'ємами.

Також, можливо ви не знали, для оверлока ( на заміну звичайної 40\2) чудово підійде тонша нитка 50\2. Міцність шову забезпечує 3-4 нитки, які зазвичай ставлять на оверлок одразу. Ця нитка дешевша за звичайну 40\2 і також має дві намотки: 5000 і 4000 ярдів!

І ще одна пропозиція для економії - використання на оверлочній машинці текстурованої нитки 150\1, що має намотку аж 15000 м! Багато відтінків. Сама ж нитка забезпечує гладкий, плоский шов. А використання одразу декількох ниток у шві надасть міцність з'єднання!

Економте разом з нами! Ми допоможемо вам підібрати найкращий для вашого гаманця варіант.