Компанія Maletti почала ставити питання екологічної стійкості свого бізнесу. 

 Цей проект почався в 1980х роках, коли почалися внутрішні кампанії по переробці паперу, контрольованій     кімнатній температурі і роздільному збору сміття.     За задумом Малетті, екологічна перукарня стає захоплюючим місцем, повним цікавих інновацій, все частіше пропонованим як розкішне і елегантне середовище, але в той же час з домашнім колори-том, комфортна і розслабляюча, а в деяких випадках навіть грайлива.   У 2010 році компанія Maletti розробила перші три лінії салонних меблів з низькою дією на довкілля. Дві лінії - Green First® і Alu Green® - були розроблені Giovannoni Design, а третя - Eco Fun® - розроблена Крістофом Пийе. Maletti, вирішивши довірити дизайн цих трьох ліній меблів двом найвідомішим дизайнерам на міжнародній арені, хотіла яскраво виразити свою філософію і традиції, які, навіть при переконаному дотриманні екологічних критеріїв виробництва, продовжують надихати. такими цінностями, як краса, дизайн і стиль, які завжди відрізняли її продукцію і принесли їй успіх у всьому світі.

Три лінії відрізняються один від одного духом, матеріалами, а також тим, як вони позиціонуються з точки зору ціни, але усі вони об'єднані використанням екологічно чистих матеріалів і прекрасним дизайном. У 2015 році Еліза Джованнони підписує лінію Bohème, яка підкорює світовий ринок своїми звивистими і привабливими лініями. Відомий дизайнер придбаває художній напрям групи і привносить до образу групи нотку жіночої раціональності, починаючи з оновлення виставкових залів. Maletti є синонімом дизайну у світі перукарського мистецтва і краси. Під головуванням Данило Малетти і за рахунок відкриття нових офісів у Франції, Бразилії, Англії, США Група росте за рахунок створення нових компаній, працюючих в тому ж секторі або в секторах, суміжних з сектором материнської компанії, і прогнозується усе більш інтернаціональним.

 Відкриваючи салон краси для надання послуг клієнтам, слід також думати про навколишнє середовище, природу, екологію та нашу планету. Італійський бренд MALETTI робить акцент не тільки на стиль, дизайн, якість обладнання а також і на екологічність, відсутність шкідливих матералів, вторинна переробка.