Давайте поговоримо про секс… А ви знали, що чоловіки із "пузиком" займаються сексом довше? Ми зібрали факти про секс, які точно вас здивують!

 • Секс може поліпшити пам'ять.

Але тільки у жінок. Недавнє дослідження показало, що регулярний секс покращує здатність жіночого мозку запам'ятовувати слова і цілі фрази – це відбувається за рахунок збільшення притоку крові до області гіпокампу головного мозку. І хоча той же ефект можна отримати за допомогою будь-якої фізичної активності, робити це в ліжку значно приємніше.

 • Секс допомагає тримати себе у формі.

Один статевий акт спалює 360 кілокалорій. Що, до речі, рівнозначно, бігу зі швидкістю 8 км/год протягом 45 хвилин!

 • Жінки більш привабливі під час овуляції.

Незважаючи на те, що чоловіки не знають про цей факт, їх підсвідомо більше приваблюють жінки під час овуляції. Це вдалося з'ясувати за допомогою танцівниць в закритих клубах: виявилося, що в дні овуляції вони отримують більші чайові від клієнтів.

 • Оргазм-рекордсмен.

Найдовший оргазм серед жінок був офіційно зареєстрований ще в далекому 1966 році. Як зафіксувала хроніка, якась Саманта Л. із США в результаті самозадоволення провела на самому піку сексуальної насолоди аж 43 секунди. Для порівняння корисна інформація: плавці на Олімпійських іграх пропливають за цей час 100-ку вільним стилем, а автомобіль із середньою швидкістю пересування встигає проїхати майже кілометр. А якби у неї був партнер, то він встиг би відбігти приблизно метрів на 300.

 • Існує алергія на сперму.

Алергія на оргазм, на жаль, є реальністю, а не вигадкою. У деяких чоловіків розвивається алергічна реакція на власну сперму, від чого у них з'являються симптоми застуди як після сексу з партнеркою, так і після інтимного спілкування з самим собою.

 • Великі об’єми.

За все життя з моменту народження, у середнього чоловіка виробляється приблизно 15 літрів сперми. Це 30 півлітрових пляшок, тобто 1.5 ящика сперми.

 • У тебе росте борода, я скажу тобі…

Вчені встановили, що бороди ростуть швидше у тих чоловіків, які регулярно займаються сексом. Тож, якщо у Вашого чоловіка різко почала рости борода, а з сексом у вас як і раніше не дуже добре, є привід задуматися.

 • Сексуальні місяці.

54% продажів всіх презервативів припадає на липень і серпень. Тобто за ці 2 місяці продається більше презервативів, ніж за інші 10.

 • Як це не дивно, але товсті чоловіки – чудові коханці.

Робота вчених з Туреччини показала, що товстуни здатні довше задовольняти своїх коханих, ніж їх стрункі суперники. Худі чоловіки більш схильні до передчасної еякуляції, що, на жаль, не додає їм балів у ліжку.

 • Спортивний секс.

На Олімпійських іграх 2012-го року, які тривали 17 днів, спортсменами було використано 150 тисяч безкоштовних презервативів – в середньому, по 15 на кожного.

 • Секс додає впевненості.

Бельгійські дослідники виявили, що чим більше оргазмів отримує жінка, тим більш розслабленою, вільною і впевненою стає її хода.

 • Кохайтеся з гумором.

Веселі чоловіки доставляють жінкам більше оргазмів. Дослідження, опубліковане в журналі Evolutionary Psychology, показало, що більш інтенсивне сексуальне задоволення жінки відчувають з чоловіками з хорошим почуттям гумору, упевненістю в собі і з високим доходом.

 • Секс сприяє зміцненню кісток.

За даними дослідження з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, стабільні інтимні відношення корисні для здоров'я кісток.

 • Періодичність сексуальних контактів впливає на щастя.

Дослідження показали, що найщасливіші пари займаються сексом раз на тиждень. Дивно, але партнери, які займаються сексом частіше, не відчувають сильного задоволення життям.