Секс — одна з найважливіших складових будь-яких стосунків, як би комусь не хотілося стверджувати зворотне. Якщо все добре в постелі — у стосунках також буде гармонія. Але часто партнери мовчать про свої уподобання та таємні бажання, залишаючись незадоволеними.

 

Яку роль відіграє секс у стосунках

Секс — це ваш простір у стосунках, що закриті для інших людей. За цими зачиненими дверима ви можете втілювати всі свої фантазії та таємні бажання. Займаючись сексом, ми, по-перше, зближуємось з коханим людиною, а по-друге, знімаємо напругу, розслабляємось. Найвища точка насолоди — оргазм, у жінок, на відміну від чоловіків, настає не щоразу, а тільки коли весь процес проходить ідеально. Для того, щоб усе було так, як хочеш, партнеру потрібно знати про твої бажання.

Як правильно сказати про свої бажання в сексі

Не чекай на диво, чоловіки не вміють читати думки і не розуміють натяків. Діяти потрібно «в лоб»: для початку запитай про те, чи все його влаштовує у вашому сексі, що б він хотів змінити чи спробувати. А далі розкажи про свої ідеї для різноманітності сексуальної життя. Соромитися тут нічого, навряд чи в тобі на думці щось досі не застосовується людством. Настав час зрозуміти, що всі люди займаються сексом і хотіти спробувати щось нове — абсолютно нормально. Про такі речі треба говорити із самого початку стосунків, адже хто, як не ти краще знаєш собі. Його колишня любила тільки класичний секс в одній позі, а ти мовчиш про свій «список бажань». Тому робитимеш так, як любила вона.

Як реагувати на ініціативу від чоловіка

Якщо твій чоловік намагається привнести у стосунки щось нове — сприймай це з інтересом. Адже якщо ти завжди будеш його відкидати, він знайде ту, яка погодиться втілити в життя всі його фантазії. Але це зовсім не означає, що ти мусиш виконувати все, придумане чоловіком, наперекір своїй волі. Потрібно поговорити, знайти компроміс, запропонувати своє. Наприклад: «Мені подобається твоя ідея зі зв'язуванням, але давай обійдемося без кляпа, як на мене це лишне. Пропоную додати батіг. Як думаєш?». Твій чоловік побачити твою зацікавленість. А що може бути сексуальніше від жінки, яка щиро тобі любити і хоче?

Якщо вдвох хочете різноманітності

Хороший спосіб надихнутися — спільний перегляд порнофільмів. Величезна помилка вважати, що якщо твій чоловік дивуватиметься порно — значить не хоче тобі, і в принципі приймати це за зраду. Дивитися порно нормально як для чоловіків, так і для жінок, незалежно від того, у стосунках вони або ж вільні. Мастурбація — це природний процес, і повір, усім цим займаються. При цьому всі стеснятимуться це обговорювати і признавати. Важливо тільки розрізняти порно та реальність, де все зовсім по-іншому.

Звичайні художні фільми теж можуть надихнути на щось новеньке. Але мало купити наручники і батіг після перегляду «П'ятдесятьом відтінків сірого». БДСМ це ціла сексуальна субкультура, яка виходити за рамки табу. Важливо вивчити дане питання і вирішити, подобається ли вам такий формат сексуальних взаємин.

Порада експерта

Погана комунікація між людьми часто призводить до того, що бажання одного людини позбавляються лише бажаннями, фантазії – фантазіями, а задоволення від близькості суттєво менше отримують обоє. Погана комунікація в питаннях про секс часто свідчить про те, що у парі взагалі проблеми із спілкуванням. Психолог, сексолог «Ексі» (Новий канал) Наталія Єжова ділитися топ-3 практиками, як говорити з партнером про секс.