Будь-яка операція з нерухомістю викликає побоювання, адже на шляху до вигідного придбання можна зіткнутися з шахраями та неблагонадійними забудовниками.

Щоб покупка квартири в Одесі супроводжувалась лише приємними враженнями, можна скористатися послугами агентства нерухомості Атланта. На https://www.atlanta.ua/odessa/filters/prodazha/kvartiry можна ознайомитись з найкращими пропозиціями Одеси.

Експерти агентства нададуть достовірну інформацію та допоможуть з вибором апартаментів. АН Атланта стане гарантом безпеки процесу купівлі-продажу квартири.

В якому районі купити квартиру в Одесі?

Кожен район Одеси має свої переваги та недоліки. При виборі житла необхідно вивчити все заздалегідь, також можна скористатися знаннями співробітників агентства нерухомості, які обов'язково підкажуть оптимальний варіант.

Київський район

До плюсів Київського району можна віднести досить велику кількість різнопланових пропозицій нерухомості, наявність добре розвиненої інфраструктури. Відстань від моря тут складає лише 3 км. Недолік – вищу вартість квадратного метра порівняно з іншими районами.

Суворівський район

Ця місцевість розташована досить далеко від центру, але має хорошу транспортну розв'язку і відмінну інфраструктуру. Основними перевагами цього району є велика кількість багатоповерхових будинків та непогана якість доріг. Тут можна швидко вибрати житло у хорошому стані.

Приморський район

Приморський район популярний серед мешканців Одеси завдяки наступним перевагам:

  • зручне планування квартир;
  • багато культурних установ;
  • хороший стан доріг.

Це чудовий варіант для любителів вечірок та розваг. Тут також добре розвинена інфраструктура.

Основні критерії вартості квартири в Одесі

На вартість нерухомості в Одесі впливатимуть такі фактори:

  • місце розташування;
  • технічні особливості;
  • площа квартири;
  • тип опалення.

Квартира, яка знаходиться близько від моря, коштуватиме набагато дорожче, ніж житло в одному із спальних районів міста. Вид із вікна також впливає на ціну.
Також на вартість впливають технічні особливості конструкції та стан квартири. Нерухомість у новобудові коштуватиме набагато дорожче за аналогічний варіант на вторинному ринку. Важливим буде розміщення квартири на конкретному поверсі.
Вартість житла – це сукупна вартість квадратних метрів. Вартість квадратного метра може дуже різнитися залежно від району.
У квартирі можна використовувати як автономне, так і централізоване опалення. Перший варіант коштуватиме дорожче.
Щоб купити квартиру в Одесі вигідно, швидко і без ризиків найкраще звернутися до АН Атланта. Експерти допоможуть вам вибрати оптимальний варіант з усіма зручностями для вас та вашої родини.