Щоб шкіра виглядала красивою та здоровою, за нею потрібно доглядати за допомогою якісної косметики. Саме такою є продукція бренду iS Clinical купити яку можна в інтернет-магазині A.S. Laboratory. Далі ми розповімо про переваги косметичних засобів iS Clinical.

У чому особливість бренду iS Clinical
Американський бренд iS Clinical був заснований дерматологом і фармацевтом Браяном Берком у 2002 році. З того часу компанія стала відомою завдяки своїм інноваційним рішенням у галузі догляду за шкірою.
Для створення своєї продукції бренд використовує різноманітні передові розроблення та якісні інгредієнти, які забезпечують максимальну ефективність засобів. Мета компанії — створення косметичної продукції, яка покращить фізичний та емоційний добробут людей.
iS Clinical є засновником, спонсором та партнером безлічі благодійних програм. Одним із таких є проєкт iS CANCER CARE, спрямований на поліпшення якості життя пацієнтів, які проходять курс лікування онкологічних захворювань.

Яку продукцію пропонує бренд iS Clinical
Сьогодні продукція iS Clinical активно використовується в клініках та спа-салонах. Також засоби бренду можна придбати для домашнього догляду. Всі вони проходять клінічне тестування та перевірку на дерматологічну безпеку. В асортименті компанії доступна продукція для людей із різними типами шкіри та різних вікових груп. А саме:

  • засоби для очищення шкіри — за їхньої допомоги можна видалити макіяж, забруднення та залишки себума;
  • засоби для зволоження шкіри — вони містять активні інгредієнти, які глибоко зволожують та живлять шкіру;
  • засоби для зняття запалення — така продукція містить цілі комплекси інгредієнтів, які знижують запальні процеси, виводять токсини з організму та покращують зовнішній вигляд;
  • засоби для зменшення зморшків — допомагають зберегти молодість шкіри, оскільки містять зволожувальні компоненти, які стимулюють процеси регенерації тканин.

Великий вибір косметичних засобів бренду iS Clinical представлений в інтернет-магазині A.S. Laboratory. На сайті можна ознайомитися з продукцією американської компанії та підібрати для себе необхідний догляд.