Знайти відповідну кандидатуру на керівну посаду – це досить складне завдання. І далеко не всі рекрути можуть з нею якісно впоратися. Щоб структурувати пошук хедхантерів та спростити роботу, було розроблено технологію Executive search. Сьогодні вона широко використовується для кандидатів на топові позиції. Важливо розуміти, що Executive search агентства мають свої особливості та протоколи.

Тому, шукаючи кандидатів на ключові посади, дуже важливо розуміти нюанси, про які часто не знають звичайні ейчари. Вони просто пропонують місце всім кандидатам, які мають досвід у конкретній сфері. Через такий підхід часто пошук помітно затягується, а результат не тішить.

У яких випадках потрібне використання технології Executive search
Цю технологію використовують для пошуку кандидатів на ключові позиції у різних сферах. Але найчастіше до її допомоги вдається IT. Компанії шукають технічного директора, коли розширюються, або у разі відходу попереднього співробітника.

Оскільки від технічного директора безпосередньо залежить якість та новаторство у проектах, дуже важливо правильно підійти до вибору кандидата та використовувати технології сортування. Саме від правильного сортування залежить, наскільки кандидат справді підходить для виконання завдань, які перед ним ставитимуть.

Технологію використовують, підбираючи:

  • CEO;
  • CTO;
  • Head of Engineering.

Executive search застосовується тому, що у цих сферах складний та дуже вузький ринок кандидатів. Вони знають собі ціну, тому рекрутеру потрібно як знайти потенційного співробітника, а й зацікавити його.

Які переваги пошуку компанії отримують із ITExpert
Рекрутингова агенція ITExpert займається роботою з підбору персоналу вже вісім років. Завдяки глибокому аналізу технічних вимог рекрути знаходять кандидатів, виконуючи найскладніші завдання. При цьому перші результати вони одержують лише через 3-5 днів після того, як завдання було взято в роботу.

Звертаючись в ITExpert, можна бути впевненими, що рекрути приведуть в компанію дійсно сильного та професійного співробітника.