Домашня гідропонна установка «Чудоріст» дає можливість вирощувати зелену цибулю круглий рік. Створіть власну грядку на підвіконні. Сучасна технологія подарує вам можливість завжди мати вдома свіжу зелену цибулю власного виробництва. Таким чином, не прикладаючи особливих зусиль, ви зможете вирощувати зелену цибулю круглий рік на підвіконні, отримуючи власне джерело вітамінів, цінних мінеральних солей і фітонцидів.

Зелена цибуля - одна з найпоширеніших і цінних для харчування зелених культур. Вона є багатим джерелом багатьох вітамінів, цінних мінеральних солей і фітонцидів, що захищають організм від хвороботворних бактерій.

Вирощування зеленої цибулі в домашніх умовах - це оригінальний і дуже простий спосіб підвищити якість свого харчування і оздоровити свій організм. Цибулина від природи володіє всіма необхідними ресурсами для свого розвитку і росту зеленого пера. Все що потрібно - це створити сприятливі умови для зростання: живлення кореневої системи (вуглекислий газ і вода), а також світло.

Важливим показником є відсутність необхідності обслуговування установки, наприклад, поливу цибулин або додавання води. Для активного росту зеленої цибулі в установці використовується система повітряного живлення коренів у водному середовищі, за допомогою якої відбувається активне нагнітання дрібних бульбашок повітря у воду. При досягненні поверхні води бульбашки лопаються, створюючи тим самим дрібнодисперсну завись води в повітрі, ефект «водяної бані», між поверхнею води і донцями цибулин. За рахунок створення даного повітряно-водного середовища коріння рослин дуже швидко досягають води і швидко збільшуються в довжину. В установці «Чудоріст» відбувається постійне активне насичення коренів повітрям, саме тому відбувається інтенсивний ріст зеленої цибулі круглий рік.

У запатентованій гідропонній установці використовуються ідеальні умови для зростання. Саме тому зелень в ній зростає в 2 рази швидше (14-15 днів), ніж в звичайних умовах на земляній грядці (27-30 днів) і при цьому не гниє як при вирощуванні в горщику або банці.

Для того щоб вирощувати зелену цибулю круглий рік вам знадобиться звичайна цибуля-ріпка, звичайна вода і ні грама добрив. В результаті ви отримаєте незвичайний результат - 1,0-1,5 кг зеленої цибулі в місяць.

Кожна установка «Чудоріст» проходить жорсткий контроль якості, тому буде радувати вас відмінними врожаями протягом довгих років.

Компанія Shine вже не перший рік займається виготовленням різних дрібниць для будинку, і за цей час ми зібрали безліч позитивних відгуків. Наша продукція користується великою популярністю серед українських покупців, завдяки оптимальному поєднанню ціни і якості.