Дах, покритий товстим шаром снігу - це завжди красиво. Одим словом - казка. Яку не хочеться руйнувати. Але... коли сніг, обледеніння на даху починають нести небезпеку. Це уривок з іншої казки. І вже далеко не такої гарної. Це ми все до того, що темою цієї статті будуть системи антизледеніння.

Системи антизледеніння - це сучасний та ефективний засіб для боротьби з кригою, обмерзанням і засніженям важливих ділянок будь-якої споруди та прибудинкової території. Системи антизледеніння застосовуються також для запобігання промерзання труб, водостоків, відкритих площ та технічних споруд.

Сьогодні використання в цих цілях солі, посипання піском, збивання бурульок або видалення снігового покриву з покрівлі вручну - вчорашній день! Адже технології не стоять на місці. З усім цим легко і швидко можуть впоратися системи антизледеніння. Тому, можна сказати, що системи антизледеніння економлять ваші кошти, сили і час...

Системи антизледеніння забезпечують вільне і безпечне пересування людей та автотранспорту.. Крім того, системи антизледеніння допоможуть зберегти стиль і дизайн вашої ділянки, зовнішній вигляд даху і т.п.

При обігріві відкритих площ, таких як тротуарні доріжки, сходи, простір біля воріт та інших, система антизледеніння працює на принципі електричних теплих підлог, але при цьому використовується броньований кабель, можна встановити автоматичну систему регулювання температури, що забезпечує активне сніготанення (антизледеніння).

Крім цих переваг, системи антизледеніння - це означає на довгі роки зняти питання боротьби з проявами зимових опадів при низьких температурах. Системи антизледеніння не дозволяють снігу деформувати покрівлю, запобігають затікання при таненні снігу, падання бурульок. Власники заміських будинків і котеджів, магазинів і кафе, автозаправок, майстерень і підприємств, встановлюючи систему обігріву, забезпечують на своїх територіях чисті від снігу і льоду доріжки, сходи, тераси і тротуари.

До складу систем антизледеніння входять нагрівальні кабелі, що володіють підвищеною міцністю і розраховані на великі механічні навантаження. Застосування в управлінні обігрівом програмованого терморегулятора з комплектом датчиків повітря і поверхні робить систему вуличного обігріву економічною в експлуатації: система вмикається лише на момент наявності опадів.

 Вільний проїзд до будинку на заміській ділянці взимку, очищений від снігу ганок, теплий гараж - це, перш за все, необхідність. Установка системи антизледеніння - хороша альтернатива старих методів боротьби з сюрпризами зими.