Модні тенденції верхнього чоловічого одягу в сезоні весна-літо 2012 - прості, зручні куртки без надмірностей.

Основними кольорами в цьому сезоні будуть чорний, сірий і синій.

Весняні чоловічі куртки модних сірого і чорного кольорів представляє нова колекція верхнього чоловічого одягу торгової марки "APPART".

Торгова марка "APPART" представляє на ринку України і Росії стильний верхній чоловічий одяг гарної якості, який встиг завоювати довіру великої кількості покупців. Ми працюємо на ринку з 1993 року і за цей період змогли стати одним з провідних підприємств своєї галузі. В першу чергу такий результат досягнутий завдяки високій якості нашої продукції, використанню тканин італійського виробництва, чудовому дизайну і асортиментному ряду, в якому представлений одяг як для шанувальників "нестаріючої" класики, так і для тих, хто завжди стежить за останніми віяннями примхливої моди.

Чоловічі куртки весна 2012, за версією багатьох дизайнерів, повинні відрізнятися досить простим, без зайвих деталей, кроєм. Прямі короткі куртки, розширені догори, які дозволяють створювати додатковий об'єм в плечах і таким чином підкреслювати мужність, є трендом цього сезону. Такі моделі чоловічих курток представили в своїх останніх колекціях дизайнери торговельних марок Prada, Etro і Calvin Klein Collection. Коміри в цих куртках невеликі, виконані у вигляді стійки, або відкладні. Крім об'ємних моделей, сучасні дизайнери роблять акцент на тому, що модний чоловічий одяг 2012 має відрізнятися скромністю, але водночас вишуканістю та елегантністю. Як і раніше, в моді стьобані чоловічі куртки простого крою. Завдяки сучасними технологіями, в них додається тонкий утеплювач, який дозволяє створювати не об'ємні, але теплі речі.

Чоловічі куртки сезону весна 2012 від торгової марки "APPART" - це простота і вишуканість, легкість і практичність, основою для яких є висока якість тканин італійського виробництва. Досвідчені дизайнери та майстри крою нашого підприємства створюють весняні чоловічі куртки, напівпальто і вітровки, які прикрасять гардероб і тих чоловіків, хто дотримується класичних трендів в одязі, так і тих, хто прагне завжди відповідати наймоднішим тенденціям.

Ми раді запропонувати покупцям в Україні та Росії чоловічі куртки весна 2012 оптом і вроздріб. Відсутність браку і висока репутація нашої продукції, яку ми підтримуємо вже більше 15 років, дають нам впевненість в тому, що наші клієнти ніколи не пошкодують про купівлю чоловічого одягу від торгової марки "APPART".

Оформивши замовлення на осінню колекцію чоловічого одягу в літній час, Ви отримуєте додаткову знижку. Постійні спеціальні пропозиції і знижки від нашої фірми роблять нас вигідними партнерами для всіх, хто задіяний у сфері роздрібної торгівлі у напрямку верхній чоловічий одяг.