Якісний панчішно-шкарпетковий автомат - це не тільки робота без ремонтів і простоїв, це також максимум опцій, які може надати одна-єдина машина. Компанія І.В.К., що постачає панчішно-шкарпеткові автомати і різноманітне обладнання для легкої промисловості українським підприємствам, стверджує: італійська фірма Busi Giovanni виробляє саме такі машини. Фірма-виробник постійно впроваджує нові розробки, вдосконалює асортиментний ряд. Проходить кілька років, або навіть десятиліть, перш ніж ідеї фірми впроваджуються на інших виробництвах, і Busi Giovanni продовжує впевнено лідирувати в своєму сегменті.
Не так давно фірма представила свої нові розробки панчішно-шкарпеткових автоматів, які тепер можна купити і в Україні.
 
Так, уже кілька років тому фірма могла запропонувати споживачеві революційний пристрій Rimaglio, який дозволяв здійснювати класичне кетлювання миска відразу ж після закінчення в'язки, на тій же машині. Робот, встановлений на панчішно-шкарпетковий автомат, брав носок після закінчення в'язки, заводив його в спеціальний пристрій для кетлювання миска і зашивав його. Згодом носок вивертався на тій же машині назовні і був уже готовий для формування.
 
Пристрій встановлювався абсолютно на всі машини Busi Giovanni, а технологія в'язки при цьому не змінювалася.
 
Свого часу також були розроблені панчішно-шкарпеткові автомати, що працюють із плюшем і гумкою, з кулірною гладдю, що використовують безліч кольорів пряжі і здатні створювати як жакардові, так і тривимірні малюнки на шкарпетках і панчохах.
 
Знайшов широке застосування електропневматичний пристрій для відрізання нитки Razor-K, який дозволяв видалити одночасно більше десятка ниток, заощадивши при цьому багато часу.
 
За останній час перелік нововведень, які з'явилися в легкій промисловості завдяки Busi Giovanni, поповнився ще одним цікавим винаходом.
 
Ця новинка, що навіть створила новий різновид панчішно-шкарпеткової продукції, - це машина двошарового трикотажу Idea Twin Layer, що дозволяє одночасно отримувати відразу два шари трикотажу (а не поперемінно).
 
Два шари шкарпетки на панчішно-шкарпетковому автоматі в'яжуться одночасно, і з'єднані в декількох місцях. Це дозволяє в'язати обидва шари з різних видів пряжі, і виготовляти технічні, спортивні, лікувальні, класичні та інші шкарпетки з підвищеними комфортними властивостями. На панчішно-шкарпетковому автоматі також встановлюються усі види додаткового обладнання Busi Giovanni.
 
Панчішно-шкарпетковий автомат Idea Twin Layer вирішив одразу кілька проблем виробництва двошарових шкарпеток:
 
- Обидва шари можна в'язати одночасно; це економить 50% часу на виготовлення виробу;
 
- Обидва шари можна закріпити між собою в потрібних місцях, що виключає ковзання кожного з шарів шкарпетки щодо іншого шару;
 
- Подвійний шар шкарпетки можна виконати тільки в певних її частинах (тільки на гомілці, стопі, ікрі ноги), а іншу частину виконати звичайним способом.
 
Всі ці переваги дозволили створити інноваційну продукцію - шкарпеткові вироби з різними порожнинами або кишенями. Це актуально і для спортсменів, котрі носять на ногах захисні щитки, і для туристів, для яких зайва кишеня - це завжди знахідка, і для всіх, хто побоюється за свої гроші в аеропорту або громадському транспорті.
 
Busi Giovanni продовжують дивувати; а постачальник їхньої продукції в Україну - фірма "І.В.К." - чекає новинок і готовий представити їх українському споживачеві.