Характеристики ДБЖ

ДБЖ не входить в обов'язкові комплектуючі до комп'ютера, але фахівці рекомендують його використовувати. На жаль, питання безпеки мережі часто не береться до уваги.

Опис акумулятора резервного живлення:

Резервний акумулятор живиться від електромережі (включений в розетку) і підключений до сервера. Іншими словами вся комп'ютерна мережа підключається до джерела безперебійного живлення.

ДБЖ бувають різних форм і розмірів, але найчастіше прямокутні, вертикальні. Зазвичай вони розміщуються на підлозі поруч з комп'ютером або в дата-центрах. Всі батареї резервного живлення дуже важкі через батарею, яка знаходиться всередині пристрою.

Одна або кілька батарей в ДБЖ забезпечують живлення пристроїв, які до них підключені, якщо живлення від розетки неможливо. Акумуляторні батареї можна заміняти, тим самим продовжуючи час роботи комп'ютерної мережі, коли вона знеструмлена.

Резервне живлення, як правило, включається в тому випадку, якщо відключається основне джерело живлення. Щоб включити пристрій, є кнопки включення і виключення, іноді буває одна або кілька додаткових кнопок, які виконують різні функції. У сучасних моделях ДБЖ також є дисплей, на якому відображається повна інформація про стан батареї, скільки енергії використано т.д.

Акумулятор пристрою резервного живлення виробляються з різним ступенем резервних можливостей. Щоб визначити, наскільки потужне джерело безперебійного живлення, ви можете звернутися до компанії «НТТ Енергія».

Наша компанія – лідер в області побудови систем безперебійного гарантованого електроживлення. Ми є офіційними дистриб'юторами таких компаній як General Electric, ORTEA, SDMO, EFORE в Україні.

Продукція, яку ми пропонуємо – джерела безперебійного живлення, дизельгенератори, бензинові генератори, сонячні батареї, вітрогенератори, акумуляторні батареї і багато іншого. Наша дилерська мережа охоплює всю територію України, ми є в усіх великих обласних центрах. Для співпраці з нами, телефонуйте (044) 233-62-40, (044) 233-62-65, (044) 233-62-67.