Кожна компанія хоче виділитися серед конкурентів, щоб завоювати більше покупців. Проте не варто забувати, що спочатку людина звертає увагу на обгортку, а тоді вже "куштує цукерку". Тож виробники намагаються упакувати свою продукцію якнайкраще, найяскравіше, якісно та за європейськими стандартами.

Головною характеристикою хорошої упаковки є те, щоб упакована в ній продукція дійшла від виробника до споживача без втрат та в належному стані. Ще упаковка не лише має зберігати продукцію, бути зручною у використанні,  але здатна своїм зовнішнім виглядом привертати увагу покупців.

Упаковки для сипучих продуктів ділять на три основні види - мішки, біг-беги (м'які поліпропіленові контейнери) і дрібна фасовка (пакети). Мішки, місткістю від 10 до 50 кілограм використовують для транспортування продукції. Вони є не дуже зручними в користуванні, бо дуже тяжкі. Зазвичай в такі мішки фасують цемент та сухі будівельні суміші.

В «біг-бегах», (мішки поліпропіленові) зберігають і транспортують сипучі матеріали. Мішки поліпропіленові застосовують в хімічній промисловості як одноразову тару та використовують і в будівельній галузі. В них перевозять кладочні, штукатурні, бетонні і монтажні суміші.

В пакети дрібної фасовки, місткістю від 1 до 5 кілограм упаковують найбільш дорогі продукти, які споживають в невеликих кількостях. Пакети для дорогих сумішей виготовляють з білого паперу, на який потім наносять кольоровий малюнок. Внутрішній шар упаковки може містити водовідштовхувальне або водонепроникне покриття.

Мішки поліпропіленові призначені для зберігання і транспортування борошна, крупи, цукру, солі, сипучих будівельних матеріалів, гранульованих полімерів, продукції сільського господарства, різної промислової продукції, хімічних речовин, тканин, спеціального одягу.

Мішки поліпропіленові міцні, вологонепроникні, стійкі до гниття, морозостійкі.

Мішки поліпропіленові виткані із розтягнутих ниток, які захищають їх від ударів, падінь, стискань і перегинів. Навіть, якщо мішки поліпропіленові підвісити на гак, або проткнути цвяхами, то вони не розриваються і зберігають весь вміст.

Мішки поліпропіленові не бояться води і вологи.  Мішки поліпропіленові зберігають свою форму за будь-яких умов. Вони можуть легко лежати на вологій землі під дощем, на повітрі при великій вологості.

Ламінація забезпечує герметичність мішка. Мішки поліпропіленові підходять до звичайної автоматичної фасувальної машини. Їх також виготовляють з мікроперфорацією, яка забезпечує "дихання" продукту.

Продукція, упакована в мішки поліпропіленові довше зберігається. Упакування товару в такі мішки, дозволяє зменшити втрату продуктів на стадіях їх переробки, зберігання і реалізації.

Компанія Кіт в мішку виготовляє та реалізує якісні та зручні мішки поліпропіленові.

Компанія Кіт в мішку завжди має в наявності на складі мішки стандартних розмірів 30х45 см, 40х55 см, 50х75 см, 55х105 см, 100х150 см. За бажанням клієнта можливе виготовлення мішків різної довжини і густини при ширині полотна 30 см, 40 см, 50 см, 55 см, 100 см, мішків поліпропіленових із зовнішнім шаром ламінації або поліетиленовим вкладишем.

Також компанія Кіт в мішку пропонує для реалізації продукції через роздрібну торгову мережу мішки поліпропіленові малої місткості 5-10 кг з ручкою-прорізом. Застосування даного виду фасування збільшує обсяги реалізації через роздрібну торговельну мережу на 30%.

За бажанням клієнта, можливе нанесення фірмового друку до трьох кольорів методом флексографії, а також логотипів з повнокольоровим друком, що зробить упаковку Вашого товару індивідуальною і легко впізнаваною на тлі конкурентів.