Мале підприємство «Ремікс» пропонує українському споживачеві продукцію для зберігання і переробки зерна від передових виробників Європи та СНД. Вся продукція, яку Ви купуєте на нашому підприємстві, відповідає найвищим світовим стандартам якості. За багаторічну роботу ми придбали велику кількість надійних партнерів і налагодили довгострокові і взаємовигідні відносини з сільськогосподарськими та борошномельними підприємствами України.

При виробництві продовольчих товарів не буває незначних моментів. Все має колосальне значення! Неякісне обладнання та витратні матеріали призведуть до випуску низькоякісних продуктів, непридатних для використання в харчовій і переробній промисловості. Наша компанія стоїть на сторожі інтересів українського споживача і поставляє тільки саме висококласне обладнання та витратні матеріали.

Розглянемо такий матеріал, як ситова тканина. Якість ситової тканини має величезне значення для випуску якісної продукції. Ситові тканини виробляються з поліамідних і поліефірних монониток, і застосовуються в різних галузях промисловості. Харчова промисловість використовує ситові тканини для сушіння макаронних виробів, для фільтрації соків, вин, води, молока та інших рідин. Ситові тканини застосовують для отримання крохмалів, в рибному господарстві та шовкографії. Велика кількість виробничих процесів у фармацевтичній промисловості також використовує ситові тканини. В якості ефективних, міцних, надійних і довговічних фільтрів ситова тканина використовується практично у всіх галузях промисловості.

Залежно він призначення та мети кінцевого застосування ситові тканини можуть сильно відрізнятися по конструкції. Мононитки, з яких виготовляються ситові тканини, виробляються з різних полімерів, що розрізняються по товщині, щільності, міцності та розміру комірок. Ситові тканини розрізняються по стійкості до агресивних робочих середовищ. На сьогоднішній день ситові тканини виготовляють з 2-х видів матеріалів. Ситові тканини з поліамідних ниток характеризуються високою стійкістю до стирання, стійкістю до лужного середовища, володіють високою еластичністю. Ситові тканини з поліефірних ниток також стійкі до стирання, до кислого середовища і мають низьку еластичність. Ситові тканини розрізняють за переплетенням. Ситові тканини полотняного переплетення застосовуються в основному в зернопереробній промисловості, шовкографії, а так само для фільтрації різних сипучих і рідких речовин. Розмір комірок у такої тканини від 1500 до 15 мкм. Ситові тканини напівхибноажурного переплетення застосовується в основному в зернопереробній промисловості, там де потрібна висока точність і розмірна стабільність комірок (розмір комірок від 300 до 95 мкм). При однаковому розмірі комірок ситові тканини можуть сильно відрізнятися по товщині ниток, з яких виготовлена ситова тканина. В залежності від цього сита можуть сильно відрізнятися за своїми робочими параметрами і сферами застосування.

Наше підприємство пропонує українському споживачеві ситові тканини SEFAR, як найбільш затребуваний у світовій промисловості фільтрувальний матеріал. Ситова тканина SEFAR поставляється в великому асортименті і дозволяє найбільш повно задовольнити потреби вітчизняних виробників у даному видатковому матеріалі. Група "SEFAR" є провідним виробником прецизійних тканин з монофіламентних волокон, які успішно застосовуються при всіх видах фільтрації і в трафаретному друці. Ситові тканини SEFAR відрізняються високими споживчими якостями. Одним з основних показників якості ситової тканини є її вологостійкість. Ситова тканина швейцарського виробництва не вбирає вологи, так як виготовлена з моноволокна, яке надзвичайно стійке до змочування. Ситові тканини SEFAR протягом всієї експлуатації зберігають фіксований розмір комірки, що дозволяє отримувати продукцію виключно високої якості.

Висока якість реалізованої продукції дозволяє компанії «Ремікс» займати лідируючі позиції в своєму секторі ринку і постійно розширювати торговельні та партнерські зв'язки. Звертайтеся, ми завжди раді запропонувати Вам саме якісне обладнання та матеріали за оптимальною ціною.